18:30:29 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
جامعه کشتی کرمانشاه را خیلی بزرگ است/ فدراسیون کشتی نگاه ویژه‌ای داشته باشد
جامعه کشتی کرمانشاه را خیلی بزرگ است/ فدراسیون کشتی نگاه ویژه‌ای  داشته باشد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ارسلان حسینی ضمن بیان این مطلب که جامعه کشتی کرمانشاه در کشور با این ورزش باستانی شناخته می‌شود، ابراز داشت: جامعه کشتی کرمانشاه از سال‌های گذشته تاکنون همواره پهلوانان و قهرمانان زیادی را پرورش داده استان ما افتخارات بزرگی در کشتی دارد. مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در نشست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ارسلان حسینی ضمن بیان این مطلب که جامعه کشتی کرمانشاه در کشور با این ورزش باستانی شناخته می‌شود، ابراز داشت: جامعه کشتی کرمانشاه از سال‌های گذشته تاکنون همواره پهلوانان و قهرمانان زیادی را پرورش داده استان ما افتخارات بزرگی در کشتی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در نشست مجمع عادی سالانه هیئت کشتی کرمانشاه از بی‌توجهی فدراسیون کشتی در بحث کمک مالی به هیئت استان انتقاد کرد و ادامه داد: فدراسیون کشتی از ابتدای امسال تاکنون حتی یک ریال به هیئت کشتی استان کرمانشاه کمک نکرده است.

خبر جدید  تخم مرغ از مرغ پیشی گرفت!

وی در ادامه به ظرفیت‌های استان در ورزش کشتی اشاره کرد و گفت: اگر می‌خواهیم کرمانشاه در رده بزرگ‌سالان چندین کشتی‌گیر ملی‌پوش داشته باشد، باید همه باهم کارکنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه

رشد کشتی کرمانشاه با همکاری فدراسیون، هیئت کشتی و اداره ورزش و جوانان میسر است

حسینی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان، هیئت کشتی استان و فدراسیون کشتی سه ضلع مثلثی هستند که باید برای تحقق تحولات مثبت در کشتی کرمانشاه باهم کار کنند.

خبر جدید  مدیران دستگاه‌های اجرایی در نمایشگاه کالای ایرانی شرکت کنند

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه به وضعیت کشتی شهرستان‌های استان نیز اشاره کرد و افزود: کشتی رده بزرگ‌سالان در شهرستان‌های استان مطرح نیست، اما در سایر رده‌های سنی موفق هستند.

وی تصریح کرد: وضعیت زیرساخت‌ها و سالن‌های کشتی در همه شهرستان‌های استان از سایر رشته‌های ورزشی مناسب‌تر است، لذا باید تلاش کنیم تا در رده بزرگ‌سالان نیز شهرستان‌ها قوی شوند.

خبر جدید  بازی‌دراز به یک نماد پرافتخار برای کشور تبدیل‌شده است

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه ضمن تأکید بر توجه ویژه جامعه کشتی کرمانشاه، تأکید کرد: برای سال ۹۷ در بحث کشتی باید یک برنامه‌ریزی متناسب با شرایط استان داشته باشیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه