0:59:53 - چهارشنبه 30 ژانویه 2019
جشنواره امتنان از کارگران نمونه کرمانشاه برگزار می‎شود
جشنواره امتنان از کارگران نمونه کرمانشاه برگزار می‎شود
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: جشنواره امتنان از کارگران، گروه‎های کار و واحدهای تولیدی نمونه در دهه فجر امسال برگزار می‌شود.

امیناله سلیمانی در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه چهل برنامه در سطح چهل شرکت، کارخانه و شهرک‎های صنعتی زیرنظرکمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجربرگزار خواهد شد، اظهار داشت: برنامهریزیهای لازم در جلساتی با حضور ادارات زیر نظر این کمیته نظیر صنعت و معدن، کار و رفاه اجتماعی و بسیج کارگری و کارفرمایی انجام شده است.

معاوناداره کار استان کرمانشاه با بیان اینکه کمیته کارگری و کارفرمایی ۱۴ مصوبه اجرایی به مناسبت ایامالله دهه فجر دارد، گفت: برگزاری مراسممتناسب با دهه فجر از غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای کار و کارگر، دیدار و تجدید بیعت نمایندگان جامعه کار، تلاش و تعاون با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، دیدار با استاندار ودیدار با فرماندهی سپاهانجام خواهد شد.

خبر جدید  ۲ ایستگاه لرزه‌نگاری پیشرفته خودکار در استان کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود

سلیمانی افزود: تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و دیدار با خانواده معظم شهدای به ویژه شهدای کار و کارگر و تجلیل از خانواده معظم شهدای کارگر، برگزاری مسابقات ورزشی و حضور اعضای کمیته در بیمارستانهای سطح شهر و عیادت از بیماران جامعه کارگری از دیگر برنامههای کمیته کارگری و کارفرمایی در دهه فجر امسال است.

وی با بیان اینکه جشنواره امتنانیکی از برنامه‎های شاخص این کمیته است، بیان کرد: بازدید از کارخانهها و واحدهای تولیدی، گردهمایی بسیج کارگری و شرکت پررنگ و باشکوه جامعه کار و تلاش و تعاون در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و سایر برنامههای متناسب و متنوع با این ایام از جمله اقداماتکمیته کارگری و کارفرمایی خواهد بود.

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دهه فجر منحصر نشده است، بیان کرد: برنامه‎های متنوع کمیته کارگری و کارفرمایی تا ۱۲ فروردین ماه ادامه دارد و در آستانه میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و امام خمینی(ره) جشن باشکوهی برگزار خواهد شد که در آن جشن از نخبگان و برگزیدگان جامع کار و تلاش تجلیل خواهد شد.

خبر جدید  کرمانشاه| دید افقی در قصرشیرین به ۱۵۰ متر کاهش یافت

سلیمانی نقش و حضور فعال قشرهای مختلف از جمله کارگران در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را برجسته خواند و تاکید کرد: کارگران قشر زحمتکش و مولد جامعه هستند که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب اسلامی به خوبی ایفا کردهاند و به همین خاطر است که امروزه نقش کارگران در رونق اقتصاد کشور برجسته و ممتاز است.

خبر جدید  افزایش قیمت مرغ در کرمانشاه، مصرف‌کننده و فروشنده را متضرر کرد

وی با بیان اینکه دهه فجر فرصتی مغتنم برای آشنایی نسل جوان با اهداف و آرمان‎های انقلاب اسلامی است، بیان کرد: ایام دهه فجر یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) است که با عنایت به تجربیات سنوات گذشته، سعی بر آن است تا بتوانیم با کمک و همراهی اعضای کمیته و حرکت خودجوش مردم مراسمگرامیداشت ایام دهه فجر را هر چه با شکوه‎تر برپا کنیم.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه