12:06:10 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
جشنواره های ورزشی فرصتی برای شناسایی استعدادهای برتر است
جشنواره های ورزشی فرصتی برای شناسایی استعدادهای برتر است
قصرشیرین – ایرنا – فرماندار قصرشیرین گفت: جشنواره های ورزشی فرصتی مناسب و مطلوب برای شناسایی و معرفی استعدادهای برتر به منظور راهیابی جوانان ورزشکار به اردوهای تیم های ملی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مرادعلی تاتار روز دوشنبه در آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره ورزشی دانش آموزان دوره ابتدایی قصرشیرین در کانون امام خمینی (ره) با حضور جمعی از مسئولان افزود: زیرساخت های مناسب این شهرستان باید برای توسعه ورزش به منظور تقویت نشاط و شادابی دانش آموزان به کار گرفته شود.
وی اظهار داشت: کاهش آسیب های اجتماعی ، فاصله گرفتن از شبکه های مجازی به منظور استفاده غنی از اوقات فراغت و گرایش به فعالیت های گروهی ورزشی از فواید ترویج فرهنگ ورزش در بین دانش آموزان است.
فرماندار قصرشیرین گفت: جشنواره ورزشی با رقابت دانش آموزان ۲۰ آموزشگاه این شهرستان در رشته های مختلف از جمله والیبال، بسکتبال، دو و میدانی، آمادگی جسمانی و طناب کشی برگزار شد که انجام این فعالیت های ورزشی نشاط و شادابی را برای دانش آموزان به همراه دارد.
تاتار افزود: ورزش همواره یکی از اصول مهم زندگی است که می تواند سرمنشأ تحولات خوبی برای مردم باشد و دانش آموزان باید در کنار این امر مهم از نظر علمی خود را پرورش دهند زیرا اینها آینده سازان کشور هستند.
در پایان این آیین ۷۰ تن از دانش آموزان دختر و پسر دوره ابتدایی شهرستان قصرشیرین به عنوان برگزیده رشته های ورزشی با اهدای هدایایی تجلیل شدند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت ، سه هزار و ۶۰۰ دانش آموز دارد که در ۴۸ مدرسه شهری و روستایی و ۶ مدرسه عشایری در قالب ۱۷۶ کلاس درس زیرنظر ۴۰۰ مربی مشغول تحصیلند.
قصرشیرین بیش از ۲ هزار ورزشکار سازمان یافته و ۲۳ هیات ورزشی فعال دارد که مجموعه فضاهای ورزشی این شهرستان شامل هشت سرسرای ورزشی سرپوشیده، یک استخر روباز، یک پیست دو و میدانی، یک زمین چمن فوتبال و چند زمین چمن روستایی است.
۳۰۱۲/۸۰۶۶

خبر جدید  160 میلیون تومان زکات در قصرشیرین جمع آوری شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه