18:45:37 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
جمعی از مدیران استان با فرمانده سپاه کرمانشاه دیدار کردند
جمعی از مدیران استان با فرمانده سپاه کرمانشاه دیدار کردند
به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه جمعی از مدیران با فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، همزمان با میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار و در جهت محکوم کردن اقدام سخیف آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروههای تروریستی جمعی از مدیران استان کرمانشاه به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با فرمانده سپاه کرمانشاه دیدار کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در این دیدار اظهار داشت:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نمایندگی از تفکرات و طیفهای مختلف مردم آماده انجام هر گونه اقدام و تصمیمی در مقابل تصمیم گستاخانه آمریکا است.

خبر جدید  ارزش معاملات بورس کرمانشاه به ۱۶۹ میلیارد ریال رسید

عباس سروری افزود: تصمیم گستاخانه آمریکا درباره سپاه سبب مخدودش شدن چهره و اضمحلال دولت آن کشور میشود وبراساس بیانات مقام معظم رهبری همان طور که استکبار را از کشور بیرون کردیم از منطقه نیز بیرون خواهیم کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: امید است این موضوع و تصمیم آمریکا سبب شود این کشور به عنوان منفورترین دولت و سیاستمدار دنیا شناخته شود و بهزودی شاهد اضمحلال سیاسی این کشور باشیم.

خبر جدید  صادرات کالا از گمرکات استان کرمانشاه ۱۸ درصد افزایش یافت‌

سروری افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برای برای هر گونه اوامر سپاه اعلام آمادگی میکند و هر گونه تصمیم اتخاذ شود اطاعت میشود و به طور قطع سپاه پاسداران از این به بعد نیز به عنوان نهادی خدمتگزار مورد احترام است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بوستان‌های کرمانشاه میزبان جشن‌های‌ «ماه دلدادگی»؛ محفل انس با قرآن در ۸ مسجد برگزار می‎شود
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه