15:36:59 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
جهش قابل‌توجه اعضای انجمن سینمای جوان کرمانشاه در مسابقات کشوری
جهش قابل‌توجه اعضای انجمن سینمای جوان کرمانشاه در مسابقات کشوری
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، اعضای انجمن سینمای جوان کرمانشاه طی روزهای اخیر با فعالیت مثبت و رو به رشد در رشته‌هایی همچون عکاسی، فیلم‌نامه‌نویسی و مستند گام‌های مؤثری را برای رشد انجمن سینمای جوان کرمانشاه در سطح کشور بردارند. راه‌یابی سحر فعله گری به بخش نهایی هشتمین دوره جایزه عکس شید بر پایه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، اعضای انجمن سینمای جوان کرمانشاه طی روزهای اخیر با فعالیت مثبت و رو به رشد در رشته‌هایی همچون عکاسی، فیلم‌نامه‌نویسی و مستند گام‌های مؤثری را برای رشد انجمن سینمای جوان کرمانشاه در سطح کشور بردارند.

راه‌یابی سحر فعله گری به بخش نهایی هشتمین دوره جایزه عکس شید

راه‌یابی سحر فعله گری به بخش نهایی هشتمین دوره جایزه عکس شید

بر پایه این گزارش، خانم سحر فعله گری  از اعضا واحد عکس انجمن سینمای جوانان کرمانشاه به بخش نهایی هشتمین دوره جایزه عکس شید راه یافت.

خبر جدید  غرق شدگی یک تن در رودخانه/ تاکنون جسد وی پیدا نشده است

گفتنی است که عکس “شید” به معنای نور و روشنایی یک جایزه مستقل و تخصصی عکاسی است ، که هرساله با دعوت از عکاسان مستند اجتماعی، از آن‌ها می‌خواهد تا مجموعه عکس‌های خود را برای رقابت در این جایزه ارسال کنند و هیئتی از عکاسان شناخته‌شده ایرانی و خارجی آثار دریافتی را داوری می‌کنند و نهایتاً تنها یک عکاس به‌عنوان برنده جایزه معرفی می‌شود.

لازم به ذکر است که تنها چهارده مجموعه عکس از سراسر کشور به بخش مسابقه این جشنواره راه پیداکرده است و آثار خانم سحر فعله گری نیز جزء این مجموعه است.

خبر جدید  امروز ۲۸ هزار نفر بر فراز قله غرور آفرین بازی دراز ایستادند

راه‌یابی فیلم‌نامه

راه‌یابی فیلم‌نامه “سلامون” به بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی حسنات

فیلم‌نامه “سلامون” نوشته اشکان چاوشی به بخش مسابقه هفتمین جشنواره ملی حسنات راه یافت. از بین بیش از پانصد فیلم‌نامه ارسالی سی فیلم‌نامه برگزیده جهت‌بخش مسابقه انتخاب‌شده‌اند. 

گفتنی است که اشکان چاوشی پیش‌ازاین تندیس بهترین فیلم‌نامه جشنواره شبدیز را کسب کرده بود.

مستند چرمله مقام دوم برنامه نردبان شبکه مستند سیما را از آن خود کرد

مستند, چرمله به کارگردانی فرهاد آزمون و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوان کرمانشاه مقام دوم برنامه نردبان شبکه مستند سیما را از آن خود کرد.  تصویربرداری و تدوین این مستند را اصغر لایی بر عهده داشته است و از, تولیدات سال ۹۵ انجمن است.

خبر جدید  الکترونیکی شدن خدمات قضایی رضایتمندی مردم را در پی داشته است

خاطرنشان می‌سازد که این مستند درباره جذابیت‌های گردشگری روستای چرمله از توابع شهرستان سنقر توسط انجمن سینمای جوان کرمانشاه ساخته و پخش‌شده است .

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه