۱۱:۱۲:۲۹ - پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷
حجم معاملات بورس کرمانشاه ۱۷۶ درصد افزایش یافت
حجم معاملات بورس کرمانشاه ۱۷۶ درصد افزایش یافت
مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه گفت: حجم معاملات بورس کرمانشاه طی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷۶ درصد افزایش یافته است.

زهرا دفتری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه ارزش ریالی سهام در ۹ ماه ابتدای امسال ۱۳۰۰ میلیارد تومان بوده است اظهار داشت: در ۹ ماه امسال حدود ۳۰۷۰ کد معاملاتی جدید در بورس منطقهای کرمانشاه ایجاد شده که به منزله ورود همین تعداد فرد جدید به بازار است.

وی با اشاره به اینکه در بورس منطقهای کرمانشاه حدود ۴۴۰۰ میلیون اوراق سهام و سایر اوراق به ارزش تقریبی ۱۳۰۰ میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفته است عنوان کرد: این میزان معامله نسبت به ۹ ماه سال گذشته از نظر ارزش حدود ۲۲۲ درصد و از نظر حجم ۱۷۶ درصد رشد را نشان میدهد.

مدیر بورس منطقهای کرمانشاه افزود: با توجه افزایش حجم و ارزش معاملات از ابتدای سال ۹۷ پیشبینی میشود این روند با همین قوت تا پایان سال ادامه پیدا کند.

دفتری با بیان اینکه سرمایهگذاران برای ورود به بازار بورس و سرمایهگذاری بهتر است اطلاعات لازم را داشته باشند گفت: علاقهمندان این اطلاعات را میتوانند از طریق سایت اطلاعرسانی بورس یا دورههای آموزشی که به صورت مستمر در بورس برگزار میشود کسب کنند.

انتهای پیام / ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه