9:15:04 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
حذف هزینه خدمات مستمر از اوایل بهمن از قبوض مشترکین گاز
حذف هزینه خدمات مستمر از اوایل بهمن از قبوض مشترکین گاز
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، با بیان اینکه هزینه خدمات مستمر از اوایل بهمن از قبوض مشترکین گاز حذف شده است، گفت: هزینه آبونمان برای هر مشترک خانگی حدود ۲ هزار تومان در ماه بود که برای ارائه خدمات پشتیبانی، امدادرسانی و نگهداری تاسیسات و تجهیزات و

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه، با بیان اینکه هزینه خدمات مستمر از اوایل بهمن از قبوض مشترکین گاز حذف شده است، گفت: هزینه آبونمان برای هر مشترک خانگی حدود ۲ هزار تومان در ماه بود که برای ارائه خدمات پشتیبانی، امدادرسانی و نگهداری تاسیسات و تجهیزات و هزاران کیلومتر خطوط انتقال و شبکه های گازرسانی صرف می‌شد.

خبر جدید  برخورد مرگبار 2 "اتوبوس" درمحور اسلام آبادغرب-حمیل

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: از مرداد امسال دیوان عدالت اداری اعلام کرد که اخذ هزینه آبونمان منشاء قانونی ندارد و این رقم باید از قبوض گازبهاء حذف شود.

وی تصریح کرد: از همان زمان با توجه به اهمیتی که اخذ آبونمان برای ارائه خدمات مناسب به مشترکین دارد، شرکت ملی گاز از شورای اقتصاد مصوبه‌ای گرفت که هزینه آبونمان به هزینه خدمات مستمر با همان تعرفه تغییر کرد.

خبر جدید  برگزاری دوره آموزشی احکام ویژه بانوان در کرمانشاه

شهبازی تصریح کرد: دیوان عدالت اداری این مصوبه شورای اقتصاد را نیز ابطال کرد و بلافاصله پس از ابطال آن یعنی تقریبا از اوایل بهمن هزینه خدمات مستمر نیز از قبوض مشترکین گاز حذف شد و دیگر اخذ نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مبالغی که از مردادماه تاکنون تحت عناوین آبونمان یا خدمات مستمر از مشترکین اخذ شده است در قبوض بعدی آنها به عنوان بستانکاری لحاظ و عودت داده می شود.

خبر جدید  مصرف سالانه تخم‌مرغ در کرمانشاه 21 هزار تن است/فقط 11 هزار تن در کرمانشاه تولید می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه