14:39:29 - شنبه 3 فوریه 2018
حراست از انقلاب اسلامی ادامه راه شهدا است
حراست از انقلاب اسلامی ادامه راه شهدا است
گروه جهاد و حماسه: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: شهدا زندگی و خون خود را فدا کردند که اسلام و نظام اسلامی را حفظ کنند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، یادواره ۷۵۰ شهید والامقام گیلان‌غرب امروز در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.در این مراسم آیت‌الله مصطفی علما، نماینده

گروه جهاد و حماسه: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: شهدا زندگی و خون خود را فدا کردند که اسلام و نظام اسلامی را حفظ کنند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، یادواره ۷۵۰ شهید والامقام گیلان‌غرب امروز در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: شهدا زندگی و خون خود را فدا کردند که اسلام و نظام اسلامی را حفظ کنند و توانستند این نظام را در برابر دشمنی تمام جهان حفظ کنند.
وی افزود: امروز وظیفه مردم به‌ویژه مسئولین کشور این است که از دستاوردهای انقلاب اسلامی که با خون شهدا حفظ شده حفاظت کنند که هرچه داریم به برکت این انقلاب است.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: گرچه مشکلات و گرفتاری‌های مردم زیاد است اما نباید فراموش کنیم که از چه جایی به چنین جایگاهی رسیده‌ایم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار کرد: قبل از انقلاب ایران جز کشوری مطیع و بنده آمریکا چیز دیگری نبود و همه مقدرات کشور در دست بیگانگان بود اما امروز ایران بنا به اعتراف خود آمریکا به یک ابرقدرت در منطقه تبدیل شده است.
آیت‌الله علما تصریح کرد: نقشه آمریکا در منطقه فروپاشی حکومت سوریه ظرف دوهفته و نابودی عراق در چندماه توسط داعش بود که همه این توطئه‌ها به خواست جمهوری اسلامی ایران از بین رفت.

خبر جدید  پاسخگویی فرماندار سرپل ذهاب در مرکز سامد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه