11:40:51 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
حضور پزشکان بسیجی در مناطق محروم کرمانشاه
حضور پزشکان بسیجی در مناطق محروم  کرمانشاه
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس، ۳۱۹ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش ۲۷ میلیارد ریال در شهرستان پاوه کشف شد.

حضور پزشکان بسیجی در مناطق محروم  کرمانشاهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مر کزکرمانشاه بهمن الماسی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پزشک عمومی و متخصص، دندانپزشک، ماما، پرستار و کارشناس بهداشت و نمونهگیر آزمایشگاه در گروههای جهادی پزشکی حضور داشتهاند.
بهمن الماسی ازتوزیع بستههای بهداشتی در مناطق محروم و کم برخوردار خبر داد و افزود: اردوهای جهادی سلامت به منظور رفع مشکلات در مناطق محروم و کم برخوردار از جمله گیلانغرب، کنگاور، هرسین، سنقروکلیایی و مناطق زلزلهزده استان کرمانشاه از جمله ثلاث باباجانی و سرپلذهاب و بهویژه در روستاهای شهرستان سرپلذهاب خدمترسانی کردهاند.
وی با بیان اینکه فعالیت گروههای جهادی یک، سه و هفت روزه بوده است، اعلام کرد: این خدمات شامل ویزیت و توزیع رایگان دارو، خدمات درمانی و عمومی، خدمات مشاوره، آموزش بهداشت و خودمراقبتی جهت پیشگیری از بیماریهای شایع و معرفی علائم این بیماریها، دندانپزشکی، مشاوره مامایی و پایش فشار و قند و خون بوده است.
مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان کرد: حضور تیمهای جهادی دانشجویان در هر منطقه براساس بررسیهای تیم بازدید و نیاز مردم مناطق و با اعلام نیاز شبکه بهداشت شهرستانها بوده است.
وی خدماتدهی به مناطق محروم و کم برخوردار را از اهداف اردوهای جهادی دانست و گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه موفق به کسب رتبه نخست و عنوان دستگاه برتر در برگزاری اردوهای جهادی در سالهای ۹۶ و ۹۷ در بین دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در بررسی وزارت بهداشت شده است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  اسکان حدود ۲۰ هزار زائر امشب در قصرشیرین
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه