12:40:10 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
حضور ۷۳۹ آموزگار کرمانشاهی در کارگاه‌های آموزش حفظ جزء ۳۰ قرآن
حضور ۷۳۹ آموزگار کرمانشاهی در کارگاه‌های آموزش حفظ جزء ۳۰ قرآن
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ ۷۳۹ آموزگار کرمانشاهی در کارگاه‌های آموزشی نهضت ملی حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم ‌شرکت کردند.

محبت صیادیان، کارشناس دفتر قرآن، عترت و نماز ادارهکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گفتوگو با ایکنا از کرمانشاه، از برگزاری بیش از ۲۰ کارگاه آموزشی ویژه مجریان نهضت ملی حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم در این ادارهکل خبر داد.
وی افزود: کارگاههای آموزشی ویژه آموزگاران و مجریان طرح نهضت ملی جزء ۳۰ با همکاری اساتید اعزامی ادارهکل اوقاف و ادارهکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
کارشناس دفتر قرآن، عترت و نماز ادارهکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اظهار کرد: در این سلسله کارگاههای آموزشی ۷۳۹ نفر از آموزگاران مجری طرح در قالب ۲۳ کارگاه حضور یافتند.
وی با اشاره به اینکه در این کارگاهها مجریان طرح با روشهای حفظ قرآن کریم و نحوه اجرای طرح نهضت ملی حفظ جزء ۳۰ قرآن آشنا شدند، افزود: رویکرد برگزاری این دوره توانمدسازی است و شرکتکنندگان به نمایندگی از تمام مجریان برای اجرای گام دوم طرح حفظ جزء ۳۰ از کلاسهای آن بهرهمند میشوند.
کارشناس دفتر قرآن، عترت و نماز ادارهکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: نهضت ملی حفظ جزء ۳۰ قرآن، اصول و رویکردها و اقدامات اجرایی لازم برای مطالبه رهبر انقلاب در دستگاه تعلیم و تربیت کشور را تبیین کرده است.
وی افزود: نهضت ملی حفظ با نگاه سلسله مراتبی ذیل سند تحول بنیادین و سند توسعه راهبردی توسعه آموزش عمومی قرآن تعریف میشود.

خبر جدید  برگزاری آزمون پایانی دوره تربیت داور حفظ و تجوید در کرمانشاه

حضور 739 آموزگار کرمانشاهی در کارگاههای آموزش حفظ جزء 30 قرآن

حضور 739 آموزگار کرمانشاهی در کارگاههای آموزش حفظ جزء 30 قرآن
انتهای پیام


منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه