11:31:51 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
حضور ۲۳۷ شرکت‌کننده در آزمون حفظ و مفاهیم دالاهو
حضور ۲۳۷ شرکت‌کننده در آزمون حفظ و مفاهیم دالاهو
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس مرکز قرآنی میراث ماندگار دالاهو از حضور ۲۳۷ شرکت‌کننده در آزمون حفظ و مفاهیم این شهرستان خبر داد و گفت: آزمون کتبی این دوره روز پنج‌شنبه در دبیرستان فاطمیه دالاهو برگزار می‌شود. فاطمه کرمی، رئیس مرکز قرآنی میراث ماندگار دالاهو در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از رقابت ۲۳۷ نفر در

گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس مرکز قرآنی میراث ماندگار دالاهو از حضور ۲۳۷ شرکت‌کننده در آزمون حفظ و مفاهیم این شهرستان خبر داد و گفت: آزمون کتبی این دوره روز پنج‌شنبه در دبیرستان فاطمیه دالاهو برگزار می‌شود.

فاطمه کرمی، رئیس مرکز قرآنی میراث ماندگار دالاهو در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از رقابت ۲۳۷ نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در شهرستان دالاهو خبر داد.
وی افزود: آزمون این دوره روز پنج‌شنبه ۱۰ اسفندماه در دبیرستان فاطمیه دالاهو برگزار می‌شود.
کرمی اظهار کرد: از اهداف برگزاری این آزمون ایجاد انگیزه بین جوانان برای حضور در برنامه‌های قرآنی و معرفی استعدادها و به روز رسانی بانک اطلاعاتی قرآنی است.
رئیس مرکز قرآنی میراث ماندگار دالاهو گفت: از مجموع ۲۳۷ شرکت‌کننده در بخش کتبی این آزمون در این شهرستان ۴۵ نفر از گهواره، ۷۳ نفر از ریجاب و ۱۱۹ نفر از دالاهو به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
وی اظهار کرد: در آزمون کتبی بخش مفاهیم در شهرستان دالاهو ۹نفر خانم و در بخش الکترونیکی یک‌نفر آقا شرکت دارند.
کرمی افزود: از مجموع ۲۳۷ نفر شرکت‌کننده در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در شهرستان دالاهو ۱۷۷ نفر خانم و ۶۰ نفر آقا هستند.

خبر جدید  برگزاری ششمین همایش سادات فاطمی در کرمانشاه

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه