20:37:23 - دوشنبه 26 فوریه 2018
حفظ مردم از توطئه‌های دشمنان بر عهده روحانیون و دانشمندان دین است
حفظ مردم از توطئه‌های دشمنان بر عهده روحانیون و دانشمندان دین است
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، بابیان این مطلب که روحانیون مسئول حفظ بصیرت و آگاهی مردم در مقابل انحرافات دشمنان هستند، ابراز داشت: روحانیون اهل سنت و شیعه وظیفه بسیار بزرگی در حفظ مردم از توطئه‌های دشمنان اسلام دارند. وی در همایش تکریم روحانیون اهل سنت پاوه افزود: پیامبر (ص)در احادیث مختلفی

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، بابیان این مطلب که روحانیون مسئول حفظ بصیرت و آگاهی مردم در مقابل انحرافات دشمنان هستند، ابراز داشت: روحانیون اهل سنت و شیعه وظیفه بسیار بزرگی در حفظ مردم از توطئه‌های دشمنان اسلام دارند.

امام جمعه کرمانشاه در همایش تکریم

وی در همایش تکریم روحانیون اهل سنت پاوه افزود: پیامبر (ص)در احادیث مختلفی سفارش کرده‌اند که همواره با فقه و بصیرت به موضوعات نگاه شود و فقه به معنای این است که همه‌چیز را با دقت و آینده‌نگری ببینیم تا دچار گرفتاری نشویم.

امام‌جمعه کرمانشاه خاطرنشان ساخت: امام خمینی (ره) می‌فرمودند که من برای هر حرف یا اقدامی ۵۰ سال آینده را می‌بینم و بعد حرکت می‌کنم و همه علما و روحانیون به یاد این‌گونه عمل کنند که جامعه اسلامی ما گرفتار نشوند.

خبر جدید  هیچ تغییری در میزان پرداخت وام زلزله زدگان ایجاد نشده است

امام‌جمعه پاوه

مردم اورامانات در تمامی عرصه‌های ایران اسلامی، سربلند و پایدار بوده‌اند

امام‌جمعه پاوه نیز در این همایش اظهار کرد: چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و مردم اورامانات در این سال‌ها همانند مردم ایران سربلند از همه آزمایش‌های الهی و مسائل و مشکلات ایجادشده بیرون آمده‌اند.

ماموستا ملا قادر قادری گفت: در این چهل سال برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خون‌های زیادی نثار شده و ایثارگری‌های بسیاری از سوی همه مردم سبب حفظ ایران شده است.

خبر جدید  ۲۸ میلیارد ریال کالای احتکار شده در صحنه کشف شد 

وی گفت: در سال ۱۳۵۹ مقامات بلندپایه آمریکا در عربستان نشستی داشتند که تصمیم و خروجی آن نشست ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی در امت اسلامی برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران بود. نتایج آن نشست و تصمیمات را امروز در سوریه و یمن و عراق می‌بینیم که قرار بود ایران هم امروز همانند آن‌ها گرفتار باشد، اما با این ایثارگری‌ها و هوشیاری ملت و به لطف الهی امروز ایران درگیر این مشکلات نیست.

خبر جدید  بیش از 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در کنگاور کشف شد

وی گفت: اما امروز خطراتی کشور و منطقه را تهدید می‌کند که می‌توان به بیکاری و پدیده‌های شوم اجتماعی مانند طلاق و اعتیاد که متأسفانه روبه افزایش است اشاره کرد و اگر توجه ویژه و فوری به این موضوعات نشود مشکلاتی گریبان گیر کشور خواهد شد و نقش روحانیون در کم‌رنگ کردن این معضلات در سطح جامعه بسیار حائز اهمیت است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه