20:39:57 - یکشنبه 4 فوریه 2018
حفظ و حراست از انقلاب اسلامی ادامه دادن راه شهدا است
حفظ و حراست از انقلاب اسلامی ادامه دادن راه شهدا است
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی ایران و دستاورد آن یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی به معنای ادامه دادن راه شهدا است. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در یادواره ۷۵۰ شهید والا مقام شهرستان گیلانغرب که در مسجد جامع این شهر برگزار شد،

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی ایران و دستاورد آن یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی به معنای ادامه دادن راه شهدا است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در یادواره ۷۵۰ شهید والا مقام شهرستان گیلانغرب که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: شهدای عزیز زندگی و خون خود را فدا کردند که اسلام و نظام اسلامی را حفظ کنند و توانستند این نظام را در مقابل دشمنی همه جهان حفظ کنند.

خبر جدید  کشف ۱۰۰۰ دستگاه لوازم خانگی احتکار شده در کرمانشاه

 

وی گفت: امروز نیز وظیفه مردم و خصوصا مسولان کشور است که از این دستاورد انقلاب اسلامی که با خون شهدا حفظ شده است حفاظت کنند که هر چه داریم به برکت این انقلاب است.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: گرچه مشکلات و گرفتاریهای مردم زیاد است اما نباید فراموش کنیم که از چه جایی به چنین جایگاهی رسیده ایم.

خبر جدید  برگزاری نهضت روشنگری در ثلاث باباجانی

 

وی افزود: قبل از انقلاب ایران جز کشوری مطیع و بنده آمریکا چیز دیگری نبود و همه مقدرات کشور در دست بیگانگان بود اما امروز ایران بنا به اعتراف خود آمریکاییها به یک ابر قدرت در منطقه تبدیل شده است.

 

ایت الله علما گفت: نقشه آمریکا در منطقه فروپاشی حکومت سوریه ظرف دو هفته و نابودی عراق در چند ماه توسط داعش بود که همه این توطئه ها به خواست جمهوری اسلامی ایران از بین رفت.

خبر جدید  تازه‌آباد کرمانشاه لرزید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه