11:18:04 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
حقوق مشتری در قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو نادیده گرفته شده است
حقوق مشتری در قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو نادیده گرفته شده است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه حقوق مشتری در قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو نادیده گرفته شده است.

حجتالاسلام سیدجواد حسینیکیا در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهبا بیان اینکه سرانجام ایران خودرو مجوز افزایش قیمت انواع خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومانی خود را از دولت دریافت کرداظهار داشت: اما متأسفانه حقوق مشتری در قیمتهای جدید محصولات ایران خودرو نادیده گرفته شده است.

وی با اشاره به تغییرات قیمتی خودروهای پژو ۲۰۶، خانواده سمند، پژو ۴۰۵، رانا و پژو پارس گفت: در چند ماه اخیر قیمتهای تولیدی محصولات به دلیل تحریم و افزایش ارز افزایش چشمگیری و حتی چند برابری داشته است.

خبر جدید  قبض کاغذی تلفن از خرداد ماه در استان کرمانشاه حذف می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به دلیل این شرایط خودروسازان ایرانی در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند و بعد از آن قرار شد وزارت صنعت یک افزایشی در قیمت محصولات ایران خودرو به دلیل جلوگیری از ورشکستگی این کارخانه در نظر بگیرد.

وی با بیان اینکه از ابتدا قرار بر این بود که این افزایش قیمت در خودروهای پرتیراژ نباشد، بیان کرد: اما این خودروهای پژوو سمند متاسفانه افزایش قیمت جدی داشتند و امیدواریم که یک تجدیدنظری در این امر انجام شود.

خبر جدید  ۶ شهر استان کرمانشاه نیازمند استقرار تصفیه‌ آب است

حسینیکیا با اشاره به اینکه این میزان افزایش قیمت برای خریداران خودرو سنگین بوده و حق مشتری نادیده گرفته شده است، افزود: دستهای دلالان، عدم شفافیت مالی و رانتهای داخلی میتواند تا حدودی در افزایش قیمت خودرو موثرباشد.

وی اظهار کرد: به نظر بنده راهکار این است که فروشندگان پنج درصد زیر قیمت بازار، خودروها را به فروش برسانند که این خود میتواند به تدریج سبب ثبات بارز و کاهش قیمت برای مشتریان شود.

خبر جدید  هفته به هفته با وعده‌ افتتاح بیمارستان سرپل‌ذهاب؛ سررسید وعده‌های مسئولان سر نمی‌رسد

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه