1:56:27 - جمعه 11 ژانویه 2019
حقوق و عیدی کارگران باید تا پایان سال پرداخت شود
حقوق و عیدی کارگران باید تا پایان سال پرداخت شود
با ورود سامانه بارشی به جو منطقه از یکشنبه آینده، بارش باران و برف برای استان کرمانشاه پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست فرمانداران استان که با حضور تعدادی از مدیران اجرایی حقوق و عیدی کارگران باید تا پایان سال پرداخت شوداستان برگزار شد، اظهار داشت: در اجرای پروژهها قبل از اینکه مدیران پاسخگو باشند، فرمانداران باید پاسخگوی اجرای این پروژهها و از چگونگی اجرای آنها مطلع باشند، لذا هماهنگی بین دستگاههای اجرایی و فرمانداران یک ضرورت مهم است و مدیران در اجرای این پروژهها حتماً باید با فرمانداران هماهنگ باشند.
وی افزود: زمانی که پروژهای در یک شهرستان اجرایی میشود افکار عمومی این انتظار و توقع را از فرماندار دارد که پاسخگوی اجرای آن باشد لذا فرماندار باید در جریان اجرای هر پروژهای قرار گیرد.
استاندار کرمانشاه همچنین با اشاره به ضرورت پرداخت حقوق و مزایای کارگران در پایان سال تاکید کرد: مدیران باید تلاش کنند که حقوق و مزایای کارگران در پایان سال پرداخت شود زیرا برای ما قابل قبول نیست که شاهد این باشیم در پایان سال تعدادی از کارگران زحمت کش حقوق و عیدی خود را دریافت نکنند.
مهندس بازوند در ادامه با تاکید بر تخصصی بهنیه و درست منابع آبی اظهار داشت: تمام مردم استان باید به صورت عادلانه از این ثروت برخوردار باشند و به هیچ عنوان قبول نمیکنیم که این ثروت استان برای دیگر استانها مصرف شود.
وی همچنین به استمرار پس لرزهها در استان ناشی از زلزله سال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: امکان دارد که این پس لرزهها تا ۷ و ۸ماه دیگر نیز ادامه داشته باشد لذا مدیران خدمات رسان باید تلاش کنند که این پس لرزهها در ارائه خدمات به مردم مانند شبکههای انتقال آب تاثیری نداشته باشد و آب بدون کدورت در اختیار مردم قرار گیرد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  جذب ۲۲۰ آتش نشان در شهرداری‌های کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه