19:08:49 - یکشنبه 7 آوریل 2019
حل مشکلات اقتصادی در گرو تحقق شعار سال است
حل مشکلات اقتصادی در گرو تحقق شعار سال است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، حل مشکلات اقتصادی کشور را در گرو تحقق شعار سال دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، حجتالاسلام مرتضی جلیلی صبح امروزدر دیدار نوروزی کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه حل مشکلات اقتصادی کشور را در گرو تحقق شعار سال دانست.

وی به عنوان جنگ اقتصادی در شرایط امروز کشور اشاره کرد و گفت: این سالها در حال جنگ اقتصادی با دشمنان هستیم و نامگذاری سال ۹۸ توسط مقام معظم رهبری هم به این علت بود؛ زیرا در این جنگ اقتصادی رونق تولید میتواند در حل مشکلات کشور از قبیل تحریم، اشتغال، ارزش پول ملی و خودکفایی تولید تأثیر داشته باشد و در این راستا عملیاتیکردن شعار سال به معنی واقعی یک ضرورت است.

خبر جدید  اختصاص 10 روز از حقوق پرسنل دولتی استان کرمانشاه به سیل‌زدگان

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه صمیمیت و همدلی را یک مؤلفه تأثیرگذار در کار گروهی برشمرد و افزود: در سیل اخیر که در کشور روی داد، کار گروهی و جهادی با محور مردم و جوانان همراه با صمیمیت و همدلی موجب حل بسیاری از مشکلات در مناطق سیلزده و کمک به سیلزدگان شد که ضرورت دارد این روحیه و رفتار جهادی در تمام زمینههای کاری و اداری کشور بهویژه دانشگاه جاری شود تا برای حل مشکلات کمککننده و تأثیرگذار باشد.

خبر جدید  ۱۰۰۰ تعاونی راکد کرمانشاه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه