13:21:26 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
حماسه ۹ دی تجدید میثاق امت با ولایت است
حماسه ۹ دی تجدید میثاق امت با ولایت است
کرمانشاه – ایرنا – رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جوانرود گفت: حماسه ۹ دی روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت است.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام محمدمهدی مرادی روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی که با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع جوانرود برگزارشد، افزود: در فتنه‌ای که دشمنان در سال ۸۸ برای براندازی جمهوری اسلامی و دور کردن مردم از فرهنگ عاشورا سرمایه‌ گذاری و برنامه‌ ریزی شده بود، با هوشیاری و بصیرت مردم انقلابی و همیشه در صحنه نقش برآب شد.
وی با بیان این ‌که ملت ایران اسلامی با بصیرت و تحت امر ولایت فقیه است، اظهار داشت: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با خلق حماسه ۹ دی ثابت کردند که تا پای جان از ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کنند.
رییس اداره تبلیغات اسلامی جوانرود خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی با تمام وجود تا پای جان در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب و اصول نظام جمهوری اسلامی در مقابل مستکبران و توطئه‌ گران و فتنه‌گران خارجی و داخلی ایستادند و سربلند و پیروز دشمنان نظام را ناامید کردند، به گونه‌ای که حماسه ۹ دی در تاریخ انقلاب شکوهمند ایران ماندگار شد.
مرادی ، مهم ترین ویژگی ۹ دی را بصیرت و هوشیاری ملت ایران در برابر دشمن دانست و افزود: این روز تاریخی یادآور دشمن شناسی ملت ایران اسلامی است.
وی یادآور شد: تا زمانی که ملت ایران با اتحاد و انسجام پشت سر ولایت و در مسیر انقلاب حرکت کنند، مملکت آسیبی نخواهد دید
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اقدام خصمانه ترامپ علیه سپاه نشان از اثرگذاری این نهاد دارد
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه