2:49:53 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
حماسه ۹ دی حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است
حماسه ۹ دی حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است
کرمانشاه – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: حماسه ۹ دی یادآور تجدید میثاق امت اسلامی ایران با ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت است که خود حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی ملت ایران و منبعث از فرهنگ عاشوراست.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام آیت الله عباسیان روز یکشنبه در همایش ۹ دی که در مسجد جامع کنگاور برگزار شد، اظهار داشت: نهم دی ماه به عنوان برگ زرینی در دفتر تاریخ ملت بصیر ایران به ثبت رسیده است.
او گفت: در حماسه ۹ دی ماه ملت ایران نشان داد همچنان زنده و بیدار و پا در رکاب و آماده اطاعت از ولی خود در صحنه حضور دارد و دست از آرمان‌هایش بر نخواهد داشت.
به گفته مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه؛ حضور تاریخی، به‌ یادماندنی، خود جوش با بصیرت و هوشیاری انقلابی مردم، منافقانی را که در خط نفاق جدید در رویارویی با اسلام و انقلاب گشوده‌ بودند، مجبور ساخت تا سر تعظیم به عظمت ملت باغیرت و ولایتمدار فرود آوردند و به ایمان راسخ ملت ایران به ارزش‌های اسلامی و انقلابی معترف شوند.
وی ادامه داد: جریان فتنه ۸۸ باعث افزایش فشارها علیه ایران و زیاده‌خواه شدن دشمنان شد و با افزایش فشارها در موضوع برنامه هسته ای کشورمان، امید دشمن برای براندازی نظام افزایش یافت.
حجت الاسلام عباسیان در پایان با بیان اینکه تحریم برای کشور ما یک برکت بزرگ محسوب می شود، تاکید کرد: آنچه که امروز باعث اقتدار و ابهت ما شده این است که هم در برابر تحریم‌ها و هم در برابر دشمنان مقاومت کردیم.
بعد از تجمع امروز، مسئولان و اقشار مختلف مردم از مسجد جامع کنگاور تا میدان امام (ره) این شهر راهپیمایی کردند.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان غربی است.
۸۰۶۶/۷۴۴۷

خبر جدید  خواهان ملاقات با مسئولان برای مشکلات بیماران کلیوی هستیم


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه