20:11:19 - پنج‌شنبه 30 مه 2019
حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک وظیفه‌ی انسانی است
حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک وظیفه‌ی انسانی است
کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: دفاع از مردم مظلوم فلسطین نه فقط وظیفه ملسمانان جهان بلکه یک وظیفه ی انسانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر امروز پنج شنبه در نشست جمعی از روحانیون اهل سنت کرمانشاه و هماهنگی شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: مگر می شود سرزمین دیگران را غصب کرد و سالیان سال در حق آنها ظلم و جنایت کرد و انسان آزاده ای این حرکت را محکوم نکند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: انشالله همه مردم استان کرمانشاه با هر دین و مذهبی که دارند برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین که به ناحق از خانه و وطن خود رانده شده اند و یا در بند صهیونسیت جنایتکار قرار دارند در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و ضمن محکوم کردن اشغالگری و جنایات رژیم صهیونیستی در این ماه مبارک با زبان روزه برای آزادی مردم مظلوم فلسطین دعا کنیم.
همچنین ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه نیز در این دیدار گفت: انشالله در راهپیمایی روز قدس فردا همانند همه سالهای گذشته چشم دشمنان را با حضور گسترده و وحدت آفرین، کور خواهیم کرد.

خبر جدید  ولایت فقیه و سپاه همواره نقطه قوت و قدرت کشور بوده اند

وی افزود: یکی از اتفاقاتی که دشمنان چشم دیدین آن را ندارند اینست که در چنین روزهای بزرگی همچون روز قدس و حتی در روزهای عادی در کشور ایران شیعه و سنی در کنار یکدیگر زندگی می کنند و در راهپیمایی علیه ظالمین جهان شرکت می کنند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: برادری و دوستی اهل سنت و شیعه در ایران بی نظیر است و هیچ توطئه ای نمی تواند این برادری را از بین ببرد و مردم نیز همواره هوشیار باشند که هر اتفاقی که باعث لطمه به وحدت می شود از سوی دشمنان مسلمین است و اله نظام جمهوری اسلامی ایران و همه مردم این کشور همواره به دنبال وحدت و اتفاق بوده اند.

کد خبر ۴۶۲۹۴۹۹


منبع :: حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک وظیفه‌ی انسانی است

خبر جدید  قتل پدر در تصادف ساختگی توسط فرزندانش
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه