13:13:25 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
حمایت استاندار کرمانشاه موجب رشد ورزش استان شده است
حمایت استاندار کرمانشاه موجب رشد ورزش استان شده است
کرمانشاه – ایرنا – نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، حمایت های استاندار را از ورزش استان عالی توصیف کرد و گفت: این حمایت ها باعث رشد و توسعه چشمگیر ورزش شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید قاسم جاسمی شامگاه شنبه در مراسم تجلیل از ورزشکاران جانباز و معلول استان که در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: آقای بازوند جزو معدود مدیران ارشد کشور است که با همه وجود از ورزش حمایت می کند.
وی افزود: به خاطر همین حمایت ها لازم است از طرف مجمع نمایندگان استان از استاندار کرمانشاه که اهتمام خاصی در این حوزه داشته اند قدردانی کنم.
جاسمی همچنین با اشاره به موفقیت های ورزشکاران معلول استان، گفت: آن ها ثابت کردند که معلولیت، محدودیت نیست و می توان در شرایط خاص هم افتخارآفرین بود.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: ورزشکاران معلول کرمانشاهی با درخشش خود در مسابقات جهانی و آسیایی برای ورزش استان و کشورمان افتخارآفرین شدند.
وی تصریح کرد: همت، عزم و اراده بالای ورزشکاران جانباز و معلول می تواند الگوی بسیار خوبی برای هر انسان طالب موفقیتی باشد.
جاسمی در پایان آمادگی مجمع نمایندگان استان کرمانشاه را برای کمک به اعتلای ورزش، بخصوص ورزش معلولان اعلام کرد.
تجلیل از ورزشکاران افتخارآفرین و مدال آور در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و مسابقات جهانی و آسیایی بخش پایانی این مراسم بود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  حفظ هوشیاری نیاز امروز جامعه است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد

دایکان | dayikan

دایکان | dayikan

اخبار ویژه