5:06:09 - دوشنبه 29 آوریل 2019
حوزه سلامت توقف ناپذیر است
حوزه سلامت توقف ناپذیر است
کرمانشاه- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان جوانرود گفت: حوزه سلامت تنها بخشی است که در آن نمی توان توقف کرد چرا که ما هرروز شاهد آبستن حوادث مختلف در کشورهستیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر بهمن پوریاور روز یکشنبه در مراسم اختتامیه هفته سلامت در جوانرود افزود: سازوکارهای مقابله با بحران های موجود نسبت به گذشته تغییر کرده بنایراین اگر متناسب با این تغییرات نظام سلامت را تغییر ندهیم طبیعتا پاسخگوی آن نخواهیم بود.
وی اظهارداشت: اساسی ترین موضوعی که در بخش سلامت که باید به آن توجه کرد بحث آگاهی و سواد سلامت جامعه است که این مهم در سایه فرهنگ سازی محقق خواهد شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان جوانرود یادآور شد: سلامت به معنای نداشتن بیماری نیست بلکه سلامت برخورداری افراد از سلامت جسم و روان و رفاه اجتماعی است که دستیابی به این مقوله علاوه برعوامل بیولوژیک به عوامل و شاخص های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، جغرافیایی و تاریخی بستگی دارد.
معاون فرماندار جوانرود نیز گفت: سلامت یکی از رکن های توسعه پایدار است و یکی از موضوعات مهم هر جامعه سلامت و تاثیر آن در روند زندگی انسان می باشد.
کمال شهسواری افزود: اقدام های دولت در زمینه توسعه خدمات بهداشتی و درمانی با اجرای طرح تحول نظام سلامت موجب ارتقای سطح بهداشت و سلامت عمومی جامعه و کاهش هزینه ها شده است.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۶۵۳/۸۰۶۶

خبر جدید  فرهنگ ایثار و شهادت، رمز پیروزی انقلاب اسلامی است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه