21:57:50 - پنج‌شنبه 8 مارس 2018
خدمات مستمر درمانی در مناطق محروم ارائه شود
خدمات مستمر درمانی در مناطق محروم ارائه شود
سردار ریحانی در مراسم افتتاح بیمارستان صحرایی شهید بابایی: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج جامعه پزشکی از ظرفیت کادر درمانی متعهد برای ارائه خدمات مستمر در مناطق محروم استفاده کند. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مرکز بیمارستان صحرایی شهید بابایی امروز طی مراسمی با حضور مسئولان در روستای چشمه کبود

سردار ریحانی در مراسم افتتاح بیمارستان صحرایی شهید بابایی:

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج جامعه پزشکی از ظرفیت کادر درمانی متعهد برای ارائه خدمات مستمر در مناطق محروم استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مرکز بیمارستان صحرایی شهید بابایی امروز طی مراسمی با حضور مسئولان در روستای چشمه کبود شهرستان هرسین افتتاح شد.

خبر جدید  برای ایجاد 79 هزار شغل در کرمانشاه برنامه داریم

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در این مراسم طی سخنانی ارائه خدمات به مناطق محروم را از کارهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: یکی از این بسترها ارائه خدمات درمانی است که بسیار کار ارزشمندی می‌باشد.

 

سردار بهمن ریحانی با اشاره به مشکلات عدیده مردم مناطق محروم افزود: ما در بحث پیشگیری به خصوص در مناطق محروم نتوانسته‌ایم فضایی نسبتأ پایدار ایجاد کنیم این در حالیستکه جامعه پزشکی زحمات زیادی را متحمل می‌شود.

خبر جدید  توصیه‌های هواشناسی کشاورزی استان تا اول خرداد

 

سردار ریحانی ارائه خدمات مستمر درمانی در مناطق محروم را از برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی عنوان کرد و گفت: ما باید از کادر درمانی متعهدی که در این راستا زحمت می‌شکند به طور متوالی بهره بگیریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه