9:15:42 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
خدمت رسانی رایگان اکیپ های سیار دامپزشکی در روستاهای پاوه
خدمت رسانی رایگان اکیپ های سیار دامپزشکی در روستاهای پاوه
به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان حاتمی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با برنامه ریزی انجام شده شبکه دامپزشکی پاوه با اعزام اکیپ های دامپزشکی در سطح روستاها به دامداران در سه بخش باینگان، مرکزی و نوسود به ارائه خدمات رایگان پرداخت. خبر جدید  چگونگی استراتژی‌های

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان حاتمی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با برنامه ریزی انجام شده شبکه دامپزشکی پاوه با اعزام اکیپ های دامپزشکی در سطح روستاها به دامداران در سه بخش باینگان، مرکزی و نوسود به ارائه خدمات رایگان پرداخت.

خبر جدید  چگونگی استراتژی‌های مدیریت ریسک

وی با بیان اینکه طی این ایام علاوه بر ویزیت رایگان  دامها توسط اکیپ‌های سیار در روستاهای شهرستان، واکسیناسیون رایگان دام روستانشینان نیز انجام می گیرد، گفت: اکیپ های دامپزشکی در مناطق روستایی و عشایری خدماتی از قبیل مایه کوبی، ویزیت و درمان به صورت رایگان ارائه کردند.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان پاوه آموزش بهره برداران در زمینه های بیماری های مشترک بین انسان و دام و ارائه مشاوره های مختلف در حوزه دامپزشکی که توسط اکیپ های فوق انجام می شود را در در راستای ارتقای بهداشت و سلامت جامعه عنوان کرد.

خبر جدید  کشف 33 فقره سرقت توسط پلیس آگاهی کرمانشاه 

دکتر حاتمی بیان داشت: خدمات‌رسانی به مناطق محروم روستایی و عشایری علاوه بر صیانت از سرمایه‌های دامی، کمک به اقتصاد دامپروری است که این امر از طریق کاهش هزینه‌های درمانی دامداران محقق می شود و این موضوع مهم از مواردی است که مجموعه دامپزشکی همواره به آن توجه داشته و دارد.

خبر جدید  کشف محموله بزرگ مواد محترقه قاچاق

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه