22:28:00 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
خسارت سیل به ۱۱۰ کانون فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه
خسارت سیل به ۱۱۰ کانون فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بر لزوم همراهی همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها برای تحقق ثبت جهانی منظر تاریخی فرهنگی اورامانات تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه حجت الاسلام افشین کلات پور سرپرست دبیرخانه کانونهای مساجد استان کرمانشاه خسارت سیل به ۱۱۰ کانون فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاهگفت: درکرمانشاه ۱۲ کانون فرهنگی هنری، اسلام آباد غرب ۱۵ کانون، ثلاث باباجانی ۶ کانون، در سرپل ذهاب ۱۲ کانون، در جوانرود ۵ کانون از ۱۵ کانون موجود در ابن شهرستان و نیمی از کانونهای فرهنگی هنری مساجد در شهرستان روانسر که به ۱۰ کانون اختصاص مییابد، در اثر سیل دچار خسارات کلی و جزئی شدند.
سرپرست دبیرخانه کانونهای مساجد استان کرمانشاه اعلام کرد: در شهرستان صحنه هم ۱۱ کانون از ۳۱ کانون فعال در این شهرستان دچار آسیب شد.
وی با اشاره به زیر آب رفتن تعدادی از روستاهای شهرستان هرسین از وارد آمدن خسارات زیادی به ۶ کانون دایر در این شهرستان خبر داد و گفت: در شهرستانهای قصرشیرین، دالاهو، کنگاور و گیلانغرب نیز به ترتیب به۳، ۲، ۸ و ۵ کانون شهری و روستایی راه اندازی شده در مساجد خسارت وارد شده است.
وی با اشاره به تشکیل جلسه بررسی وضعیت کانونهای فرهنگی هنری در مناطق سیل زده استان در ایام نوروز، بیان کرد: در این نشست ضمن بررسی میدانی و تماس تلفنی با شهرستانهای مختلف وضعیت کانون ها، میزان خسارت وارده و چگونگی کمک رسانی به سیل زدگان مورد بررسی قرار گرفت.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  اجرای طرح بشارت 1452 در مؤسسات و خانه‌های قرآن کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه