به گزارش خبرگزاری برنا؛ نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که امروز (۱۳دی) تشکیل شد.

فضلالله رنجبر فرماندار کرمانشاه در این نشست گفت: اگر خواهان مبارزه با اعتیاد هستیم، باید به سازمانهای مردم نهاد بهای بیشتری بدهیم.

او بر نقش مهم سازمانهای مردم نهاد در پیشگیری و مبارزه با اعتیاد تاکید کرد و افزود: اگر خواهان حل مشکلات ایجاد شده در ارتباط با اعتیاد و مواد مخدر هستیم باید نگاه ویژه به سازمانهای مردم نهاد فعال در این حوزه داشته باشیم.

خبر جدید  بیماری قلبی دلیل نیمی از مرگ و میرها

فرماندار کرمانشاه به اهتمام دولت تدبیر و امید و در رأس آن رئیس جمهور نسبت به تشکیل سازمانهای مردم نهاد برای مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: اهتمام دولت در این باره سبب شده تا شاهد حضور و ظهور جمع خوبی از سازمانهای مردم نهاد در ارتباط با مقابله با مواد مخدر از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید باشیم.

خبر جدید  بازدید وزیر بهداشت و استاندار کرمانشاه از پروژه مرکز سوانح و سوختگی گلستان

رنجبر ادامه داد: حمایتهای دولت از برنامههای پیشگیری از اعتیاد در سطح شهرستان کرمانشاه را مایه دلگرمی عنوان و ابراز امیدواری است که با این رویکرد شاهد کاهش آمار اعتیاد در حوزه شهرستان کرمانشاه باشیم.

او افزود: کلاسهای آموزش مهارتهای زندگی و پیشگیری از اعتیاد در بخش کوزران شهرستان کرمانشاه برگزار شده است که برگزاری این کلاسها در جهت روشنگری در مورد اعتیاد و مشکلاتی که این بلای خانمانسوز پیشروی خانوادهها قرار خواهد داد، اثرگذار بود.

خبر جدید  آزمون 147دوره مقررات فن‌آوری دوره هوایی ایمنی پرواز در کرمانشاه برگزار شد

فرماندار کرمانشاه گفت: همچنین با همکاری بخشداری کوزران برنامهای تحت عنوان شبنشینی در منازل برای آموزش مهارتهای مقابله با اعتیاد در حال برگزاری است.

رنجبر افزود: اگر هستههای مردمی را در ارتباط با مقوله اعتیاد تقویت کنیم خواهیم توانست در این زمینه الگوی کاری خوبی را ارائه کنیم.