23:09:34 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
دانشگاه آزاد کرمانشاه به قطب علمی و فرهنگی غرب کشور تبدیل شود
دانشگاه آزاد کرمانشاه به قطب علمی و فرهنگی غرب کشور تبدیل شود
مشاور رئیس و مدیرکل دفتر انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به قطب علمی و فرهنگی غرب کشور تبدیل شود.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری آنا از کرمانشاه،در نخستین جلسههیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در سال جدید که به ریاست محمدرضا مردانی مشاور رئیس و مدیرکل دفتر انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور معاونان و مدیران و رؤسای دانشکدهها برگزار شد، جهانشیر امینی به عنوان سرپرست جدید استان و واحد کرمانشاه معرفی و از تلاشهایمحمدرضا حبیبی رئیس سابقاین دانشگاه قدردانی شد.

مردانی در این جلسه با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، انتصاب سرپرست جدید واحد و استان کرمانشاه را تبریک گفت و برای سرپرست سابق این دانشگاه آرزوی موفقیت کرد و گفت:پیشرفت دانشگاه در عرصههای مختلف با مشارکت، همدلی و همکاری در راستای اعتلای اهداف دانشگاه میسر میشود و این وضعیت با مدیریت جدید در استان کرمانشاه در گرو برادری و همدلی خواهد بود که با این رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه میتواند به قطب علمی و فرهنگی غرب کشور تبدیل شود.

وی با بیان اینکه کشور عزیز ما در ۴۰ سال گذشته توانسته است بهرغم خصومتهای دشمن و توطئههای متعدد بهعنوان قدرت منطقه شناخته شود، افزود: امروز کشور ما همواره در حال پیشرفت و توسعه بوده و توانسته است نفوذ و قدرت خود را در ارتقای علمی، فرهنگی و دفاعی چنان افزایش دهد که بهعنوان پرچمدار قدرت اصلی و توانمند در منطقه شناخته شود ومقابل دشمنان ایستادگی کند.

خبر جدید  تأکید بر تحقق شعار سال برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن

مشاور رئیس و مدیرکل دفتر انتصابات دانشگاه آزاد اسلامیادامه داد: بر اساس همین توانمندی است که دشمن نقاط قوت نظام را هدف کور خود قرار داده است و فرزندان سبزپوش این آب و خاک را ناجوانمردانه تروریست معرفی میکند در حالی که عظمت ایران و فرزندان آن در گرو همراهی و مشارکت مردم و نظام به دست آمده است.

مردانی درباره وضعیت کنونی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی که اداره آن به صورت درآمد و هزینه بوده و بر اساس تلاشهایی که انجام میشود نتیجه حاصل میشود، کار بسیار سخت و طاقتفرسایی است به همین دلیل قبول مسئولیت در چنین شرایط سخت کاری اقدامی ایثارگرانه و جهادی است.

وی افزود: حرکتهای امیدآفرین دانشگاه آزاد اسلامی در حال افزایش بوده و از مقطع سختافزاری و روزآمدی گذر کرده است. رویکرد حل مسئله در حوزه ملی و محلی و استفاده از تمامظرفیتهای موجود در کشور از اولویتهای دانشگاه آزاد اسلامی است بهگونهای که بهعنوان یک رکن در آموزش عالی با رویکرد علمی و نرمافزاری نقش ممتازی ایفا کند.»

خبر جدید  راه عبور از مشکلات داشتن روحیه انقلابی و همت بلند است

مشاور رئیس و مدیرکل دفتر انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی، تعالی مدیران و تربیت نیروی انسانی در دانشگاه را مهم ارزیابی و اظهار کرد: در ارتقای کیفیت کار پرورش نیروی انسانی و کادرسازی مدیریتی برای نظام،باید نقش تعیینکننده داشته باشیم و بیش از وظیفه متعارف آموزشی در دانشگاه به سمت مهارتمحوری و پرورش نیروی انسانی خلاق و متخصص در کنار علمآموزی و استفاده از ظرفیت جوان و کارآفرین حرکت کنیم تا در آینده این دانشگاه منزلت علمی و جایگاه نخست انتخاب داوطلبان را به خود اختصاص دهد؛ چراکه تقویت این جایگاه مطالبه جدی مدیران کنونی دانشگاه آزاد اسلامی است.

مردانی توجه اساسی مسئله تعلیم و تربیت و کیفیسازی با رویکرد علمی و مهارتی را مهم ارزیابی کرد و گفت: توجه به تربیت دینی و ارتقای جایگاه فرهنگی در جامعه از دیگر اولویتهای دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید است و انتظار میرود مدیریت جدید استان نیز در بهبود روند فعالیتهای دانشجویی، فرهنگی، علمی، آموزشی و پژوهشی گامهای اساسی بردارد و از ظرفیت موجود در واحدهای این استان بستر مناسبی برای کسب جایگاه برتر در سایر واحدهای دانشگاه و کمک به توسعه همهجانبه کشور استفاده کند.

خبر جدید  کرمانشاه در گردشگری مذهبی پیشرو است

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه نیز گزارشی از وضعیت کنونی دانشگاه و اقدامات خود ارائه و در ادامه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه دربارهبرنامههای کاری خود مطالبی بیان کرد.

در ادامه حکم سرپرستی جهانشیر امینی که از سوی دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه صادر شده بود توسط مردانی به وی ابلاغ شد و با اهدای لوح از خدمات محمدرضا حبیبی قدردانی شد.

دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در دفتر وی برنامه پایانی مراسم تکریم و معارفه بود که در این دیدار آیتالله مصطفی علماء، دانشگاهیان را به اجرای بیانیه گام دوم انقلاب مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری فراخواند و در این راستا نقش دانشگاه را مهم ارزیابی کرد.

محمدرضا مردانی مشاور رئیس و مدیرکل دفتر انتصابات دانشگاه و هیئت همراه پیش از شرکت در جلسه تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد کرمانشاه با حضور در مزار شهدای گمنام واحد کرمانشاه علاوه بر ادای احترامبا آرمانهای امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه