12:57:03 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
درهای شهادت همواره به روی کارکنان پلیس باز است
درهای شهادت همواره به روی کارکنان پلیس باز است
کرمانشاه – ایرنا- فرمانده انتظامی استان گفت: نوع فعالیت و ماموریت بسیاری از کارکنان پلیس به گونه ای است که درهای شهادت همواره بر روی آن ها باز بوده و همکاران ما نیز با شجاعت از آن استقبال کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای انتظامی شهر کرمانشاه و پاسگاه پلیس راه روانسر که در حسینیه محمدرسول الله (ص) ستاد انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: ماموران پلیس جان برکفان واقعی جامعه هستند که برای امنیت شهروندان شبانه روز تلاش می کنند.
وی ادامه داد: ماموران پلیس در بسیاری از حوادث و اتفاقاتی که رخ می دهد قبل از اینکه به فکر حفظ جان خود باشند در فکر تامین امنیت شهروندان و مقابله با افراد و گروه هایی هستند که قصد ایجاد ناامنی را دارند.
سردار امان اللهی افزود: مجاهدت های ماموران پلیس در صحنه های مختلف و رشادت های آنان در مقابل قاچاقچیان کالا و مواد مخدر، اراذل و اوباش، سارقان و دیگر برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی باعث شده که امروز جمهوری اسلامی یکی از امن ترین جوامع دنیا را در اختیار داشته باشد.
فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: در این میان همکاران ما در بخش های مختلف پلیس استان نیز شبانه روز تلاش می کنند و بسیاری از خطرات و سختی ها را به جان می خرند تا خدشه ای بر امنیت موجود وارد نشود.
وی گفت: در سایه این تلاش های مخلصانه، امروز کرمانشاه با وجود بیش از ۳۷۰ کیلومتر مرز مشترک با عراق به یکی از امن ترین نقاط کشور تبدیل شده است و مسافران و مهمانانی که به این دیار وارد می شوند از امنیت ایجاد شده کاملا راضی هستند.
سردار امان اللهی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا، بخصوص شهدای نیروی انتظامی گفت: آن ها مقربان درگاه الهی بودند که توفیق شهادت نصیبشان شد و عاقبت بخیر گشتند.
رئیس پلیس استان کرمانشاه افزود: شهدای والامقام با خداوند متعال معامله کردند و هر کسی هم که با پروردگار معامله کند جز خیر و نیکی و عاقبت بخیری در دنیا و اخرت نصیبش نمی شود.
وی همچنین با اشاره به تلاش های مذبوحانه دشمنان رای ضربه زدن به انقلاب اشاره کرد و گفت: آن ها به خیال خام خود می توانند با به شهادت رساندن بهترین جوانان ما پایه های انقلاب را سست و ترس و وحشت در دل نیروهای مسلح ایجاد کنند اما غافل از این هستند که چنین اقداماتی تنها بر عزم و اراده پولادین پاسداران انقلاب و وطن اضافه می کند.
سردار امان اللهی در پایان با تاکید بر اینکه سربازان ولایت در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همواره اماده جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند، ادامه راه شهدا و عمل به وصایای آن ها را جزو وظایف همه آحاد جامعه خصوصا مسئولان عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، جانشین فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف، جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، جانشین فرمانده انتظامی استان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کرمانشاه و جمع دیگری از مسئولان نیروهای مسلح نیز در این مراسم حضور داشتند.
در پایان این مراسم با اهدای کارت هدیه از خانواده های معظم شهدا تجلیل شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  55 واحد صنعتی کرمانشاه برای حضور در نمایشگاه ها حمایت شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه