9:34:06 - دوشنبه 26 فوریه 2018
در رشد نرخ بیکاری کرمانشاه همه مدیران مقصرند
در رشد نرخ بیکاری کرمانشاه همه مدیران مقصرند
استاندار کرمانشاه گفت: در رشد نرخ بیکاری استان همه مدیران مقصرند و این نرخ بالای بیکاری ماحصل عملکرد مدیران است. به گزارش ایسنا، هوشنگ بازوند در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه مشکل بیکاری با حرف و صحبت درست نمی شود، گفت: بیکاری ساختار خانواده های استان را به چالش کشیده

استاندار کرمانشاه گفت: در رشد نرخ بیکاری استان همه مدیران مقصرند و این نرخ بالای بیکاری ماحصل عملکرد مدیران است.

به گزارش ایسنا، هوشنگ بازوند در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه مشکل بیکاری با حرف و صحبت درست نمی شود، گفت: بیکاری ساختار خانواده های استان را به چالش کشیده و از این بابت عذاب وجدان دارم.

 وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم موانع و بروکراسی پیچیده برسر راه سرمایه گذاری را برداریم، خاطرنشان ساخت: هرچه آمار بیکاری بالاتر می‌رود، جذب سرمایه گذار سخت‌تر می‌شود.

بازوند با بیان اینکه وضعیت نرخ بیکاری در استان یک فاجعه تاسف برانگیز است، ادامه داد: مردم از ما توقع دارند به هر شکلی شده سال آینده نرخ بیکاری را کاهش دهیم .

خبر جدید  سند آمایش استان کرمانشاه باید هر چه زودتر نهایی شود

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه  با بالا رفتن نرخ بیکاری در واقع مسوولین به مردم ضرر می‌رسانند، گفت: این میزهایی که ما به عنوان مدیر پشت آن نشسته ایم، اگر منفعت آن به زندگی مردم نرسد هیچ ارزشی ندارد.

وی افزود: سال آینده در خصوص بیکاری استان با کسی مماشات نمی کنیم و اگر مدیر بانک یا سازمانی در این زمینه اقدامی نکند، به دنبال تغییر چنین مدیری خواهیم بود.

خبر جدید  استاندار کرمانشاه وارد بغداد شد

بازوند گفت: میثاق نامه ای که با مدیران استان برای ایجاد اشتغال امضا کرده ایم در پایان سال ارزیابی و نتیجه آن را به اطلاع مردم می‌رسانیم و مدیرانی که به تعهد خود عمل نکنند جایی در مناسبات اداری استان ندارند.

بازوند اظهار کرد: در حضور میان مردم استان به مناسبت‌های مختلف مثل نمازهای جمعه، تنها خواسته مردم از ما ایجاد اشتغال به ویژه برای جوانان است.

وی عنوان کرد: باتوجه به وضعیت ویژه و بحران بیکاری در استان، از دستگاه ها و بانک ها توقع داریم نهایت انعطاف را برای ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید داشته باشند.

خبر جدید  300برنامه در شهرستان‌های استان کرمانشاه برگزار خواهیم کرد

استاندار کرمانشاه افزود: با توجه به مشکلات استان در خصوص نرخ بالای بیکاری، اگر بانکی واحدی را تملک می کند باید به صورت مشروط آن طرح را تا سه ماه راه اندازی کند، در غیر اینصورت هیچ بانکی حق تملک هیچ واحدی را ندارد.

وی اظهار کرد: بانک ها موظفند از هلدینگ های خود در تهران بخواهند که در استان کرمانشاه سرمایه گذاری کنند.

پاییز امسال استان کرمانشاه با نرخ بیکاری ۲۵٫۶ درصد بالاترین نرخ بیکاری کشور را داشت.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه