14:32:47 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
در زمینه تخت‌های ویژه در کرمانشاه کمبود داریم
در زمینه تخت‌های ویژه در کرمانشاه کمبود داریم
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر حدود سه هزار تخت در بخش‌های مختلف درمانی استان فعال است. به گزارش ایسنا، دکتر بهمن روشنی با اشاره به وجود ۲۹۶۴ تخت فعال بیمارستانی در استان گفت: از این تعداد ۲۳۲۸ تخت دربخش دانشگاهی و۶۳۶ تخت دربخش غیردانشگاهی است. روشنی تعداد تخت بیمارستانی به

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر حدود سه هزار تخت در بخش‌های مختلف درمانی استان فعال است.

به گزارش ایسنا، دکتر بهمن روشنی با اشاره به وجود ۲۹۶۴ تخت فعال بیمارستانی در استان گفت: از این تعداد ۲۳۲۸ تخت دربخش دانشگاهی و۶۳۶ تخت دربخش غیردانشگاهی است.

روشنی تعداد تخت بیمارستانی به ازای هر هزار نفر جمعیت در استان را ۱٫۴ تخت اعلام کرد و افزود: در برنامه ششم توسعه این میزان به ۲٫۲۷ قابل افزایش است.

خبر جدید  بازگشایی بازارچه‌های مرزی غیر رسمی ایران با اقلیم کردستان

وی با بیان اینکه در زمینه تخت‌های ویژه کمبودهایی در استان وجود دارد، گفت: ۱۷۶ تخت “آی سی یو” در سطح استان وجود دارد که از این تعداد ۱۴۰ تخت در بخش دانشگاهی و۳۶ تخت در بخش خصوصی و نیمه دولتی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: همچنین ۱۱۰ تخت “سی سی یو” ۵۹ تخت “ان آی سی یو” و ۳۵ تخت “پست سی سی یو” در استان وجود دارد.

خبر جدید  تامین امنیت زائران اربعین اولین وظیفه پلیس است

روشنی با اشاره به توزیع خوب بیمارستان‌ها در سطح شهر کرمانشاه، گفت: در قسمت شمالی شهر بیمارستان امام رضا(ع )، حضرت معصومه(س) و امام حسین(ع)، در بخش مرکزی شهر بیمارستان طالقانی، امام علی(ع) و شهدا و در قسمت جنوبی شهر نیز بیمارستان معتضدی، امام خمینی(ره) و۵۲۰ ارتش را داریم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به در حال ساخت بودن بیمارستان ۷۴۰ تختخوابی در کمربندی غربی کرمانشاه اظهار کرد: بودجه این بیمارستان مشخص و پروانه ساخت آن نیز تایید شده است.

خبر جدید  فعالیت 6 مرکز آموزشی توانبخشی سالمندان در کرمانشاه

روشنی با بیان اینکه درخواست ساخت چندین بیمارستان خصوصی درکرمانشاه داشته‌ایم، گفت: از مهمترین این درخواست ها می توان به ساخت بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی در بخش جنوبی کرمانشاه اشاره کرد که اکنون این بیمارستان درمراحل اخذ پروانه است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه