9:25:06 - چهارشنبه 26 ژوئن 2019
در مقابله با مواد مخدر به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد
در مقابله با مواد مخدر به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه در همایش پیشگیری از اعتیاد که به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر…

 به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، سرهنگ علیرضا دلیری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در جمع خبرنگاران گفت: سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر کشفیات مواد مخدر نسبت به سنوات گذشته در استان کرمانشاه بودیم، از ابتدای امسال تاکنون نیز میزان کشفیات مواد مخدر استان ۶۶۸ کیلو گرم بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴۶ درصدی داشته است.   اواضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون ۹۰۵ نفر قاچاقچی خرده فروش را در استان کرمانشاه دستگیر کردیم.
  دلیری با بیان این که در استان نسبت به قاچاقچیان اشراف کامل اطلاعاتی داریم، اظهار کرد: در استان کرمانشاه ترانزیت مواد مخدر نداریم و عمدتاً یک استان مصرف کننده هستیم.
  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اشاره ای هم به وضعیت حال حاضر مرزهای استان کرمانشاه از حیث مواد مخدر داشت و گفت: در حال حاضر مرزهای ما با کشور عراق تقریبا پاک است.
  او در ادامه با اشاره به آمادگی کامل پلیس برای مقابله با قاچاقچیان گفت: در حوزه مقابله با مواد مخدر به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد .
   دلیری در ادامه با اشاره به ضرورت انجام کار فرهنگی برای مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد: اگر مصرف کننده‌ای وجود نداشته باشد قطعاً بساط عرضه کنندگان برچیده خواهد شد.
  دلیری در ادامه اضافه کرد: امروز فضای مجازی به فضای پنهانی برای کار کردن در حوزه تولید و توزیع مواد مخدر تبدیل شده که این فضا در گذشته وجود نداشت.  
منبع :: در مقابله با مواد مخدر به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد

خبر جدید  باباملکی: سرمایه گذاری در بخش پایه هدف اداره ورزش و جوانان کرمانشاه است/ سوری: همگانی کردن ورزش در شهر کرمانشاه در برنامه است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه