2:37:08 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
دستگاه قضائی حامی برنامه‌های پلیس است
دستگاه قضائی حامی برنامه‌های پلیس است
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه از تأخیر یک هفته‌ای در برگزاری امتحانات حضوری این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، “شهرام کرمی” دادستان کرمانشاه در نشست مشترک با جانشین و مسئولان انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: موضوع پیشگیری از جرائم مسئله مهمی است که باید با جدیت در استان دنبال شود.
کرمی با بیان اینکه پیشگیری همواره بهتر از درمان بوده است، افزود: برای پیشگیری هزینه‌های کمتری باید بپردازیم و نتایج بهتری نیز حاصل می‌شود از این رو باید با جدیت به دنبال جلوگیری از وقوع جرم باشیم.
او یادآوری کرد: در این راستا پلیس پیشگیری انتظامی کرمانشاه می‌تواند نقش مهم و تعیین کننده‌ای داشته باشد و دستگاه قضائی نیز به عنوان حامی در کنار همکاران خود در ناجاست.
دادستان کرمانشاه یادآوری کرد: همکاری گسترده‌تر دستگاه قضائی و پلیس جلوی بسیاری از تخلف‌ها را می‌گیرد که البته خوشبختانه تعامل خوبی نیز میان آن‌ها وجود داشته است.
او تاکید کرد: امروز احساس امنیت امری مهم‌تر از امنیت است که باید آن را به مردم منتقل کنیم تا مردم در رفاه، امنیت و آسایش بیشتر به زندگی خود بپردازند.
کرمی در پایان از تلاش‌ها و زحمات ماموران انتظامی استان در راستای برقراری امنیت و برخورد قاطعانه با افراد مجرم قدردانی کرد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  تعطیلی مدارس نوبت عصر امروز (یکشنبه ۲۹ بهمن) در سرپلذهاب
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه