7:03:06 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
دستگاه های اجرایی برای اتمام پروژه های مسکن مهر تلاش کنند
دستگاه های اجرایی برای اتمام پروژه های مسکن مهر تلاش کنند
کرمانشاه – ایرنا – استاندار کرمانشاه با تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه های باقی مانده مسکن مهر گفت: دستگاه های اجرایی باید تلاش کنند تا روند اجرایی این پروژه ها هر چه سریعتر به اتمام رسیده و در اختیار مردم و متقاضیان قرار گیرد.

به گزارش ایرنا ، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان که با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر برگزار شد، اجرای پروژه های مسکن مهر در استان مورد بررسی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه اگر تعهدی در قبال اتمام پروژه ها به مردم داده شده باید حتماً انجام شود، اظهار داشت: در سال های گذشته به مردم گفته شد که شما با پنج تا ۶ میلیون تومان صاحب خانه می شوید اما پس از گذشت چند سال این رقم افزایش یافت و مردم نیز توان پرداخت بیشتر را نداشتند و هم اکنون این پروژه ها با مشکل مواجه شده اند لذا برای حل موضوع باید تدابیری اندیشیده شود تا مشکل چنین افرادی حل و این افراد صاحب خانه شوند.
مقام عالی استان گفت: دستگاه های ذیربط باید پیگیری کنند که اجرای باقیمانده پروژه های مسکن مهر در استان انجام شود و قولی که به مردم داده شده حتماً باید اجرایی شود.
بازوند در ادامه با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای تخصیص ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان وام بلاعوض برای اتمام مسکن مهرهای مناطق زلزله زده بیان داشت: این موضوع را در جلسه هیات دولت با رئیس جمهوری مطرح کردم لذا برای اتمام این واحدها همه باید تلاش کنیم که ساخت آنها به اتمام برسد و وزارت راه و شهرسازی برای اجرای این موضوع وارد عمل شود تا واحدها هر چه سریعتر به اتمام برسند.
وی همچنین خواستار تعیین تکلیف پروژه ۴۰۰ واحدی مسکن مهر کرندغرب شد و گفت: اگر این واحدها متقاضی دارند تلاش کنید که هر چه سریعتر به اتمام برسند و ما در این جلسه از کمیته امداد می خواهیم که ۱۵۰ واحد از این پروژه ها را برای مددجویان خود در اختیار بگیرد تا این عزیزان که با مشکل مسکن روبرو هستند صاحب خانه شوند.
در ادامه این جلسه مابقی پروژه های مسکن مهر در شهرستان ها و مرکز استان مورد بررسی قرار گرفت که استاندار کرمانشاه دستورات لازم را برای اتمام این پروژه ها صادر کرد.
۸۰۶۶

خبر جدید  بازگشایی مرز خسروی مرهمی بر دل زلزله زدگان خواهد بود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه