12:28:58 - یکشنبه 19 مه 2019
دستگاه های اجرایی به اشتغال و تولید استان کمک کنند
دستگاه های اجرایی به اشتغال و تولید استان کمک کنند
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در سال رونق تولید تمامی دستگاه‌ها باید به اشتغال و تولید استان کمک کنند، گفت: از مجموعه دیوان محاسبات انتظار داریم امسال نیز در راستای کمک به رفع موانع تولید، با یک نظارت سازنده به پرداخت مناسب و سریع تر وام های اشتغال کمک کنند.

به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند روز یکشنبه در نشست مدیران ارشد استان و بانک ها با مدیران دیوان محاسبات در باره رفع موانع پرداخت تسهیلات اشتغال اظهار داشت: نظارت ها و دغدغه‌های دیوان محاسبات عاملی برای کاهش انحراف ها در تسهیلات اشتغال زا است.
وی تاکید کرد: انصافا مجموعه دیوان محاسبات طی این مدت گره‌گشای مشکلات استان در حوزه‌های مختلف بوده‌اند.
این مقام مسوول اضافه کرد: استان کرمانشاه و به ویژه ساکنین شهرستان‌های مرزنشین، سال‌ها گرفتار یک جنگ تحمیلی و ظالمانه از سوی دشمن بوده است و آسیب های فراوانی در راستای دفاع از کیان کشور متحمل شده است.
استاندار کرمانشاه اظهار داشت: به تعبیر زیبا و ماندگار رهبر معظم انقلاب، کرمانشاه طی این سال‌ها همواره سینه‌ی ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی بوده است.
وی گفت: در زلزله مهیب آبان ۹۶ نیز این شهرستان‌های مرزنشین خسارت‌های بسیاری‌ دیدند. همچنین در سیل فروردین ماه ۹۸ نیز این مردم دوباره آسیب فراوان دیدند.
بازوند با بیان اینکه سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، تاکید کرد: در این شرایط باید همه به این مرزنشینان مقاوم‌ و شریف کمک کنیم که از یک معیشت مناسب و عزتمندانه برخوردار باشند.
نماینده عالی دولت در کرمانشاه عنوان کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال با بهره اندک یکی از راهکارهای ارزشمند از سوی دولت برای کمک به مردم این استان است.
۸۰۶۶

خبر جدید  شهرداری کنگاور برای فصل سرما در آمادباش است


منبع :: دستگاه های اجرایی به اشتغال و تولید استان کمک کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه