19:11:03 - یکشنبه 14 آوریل 2019
دستگیری بیش از ۹ هزار مجرم در استان کرمانشاه
دستگیری بیش از ۹ هزار مجرم در استان کرمانشاه
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ایجاد مخازن ذخیره آب و ذخیره بارش‌ها و آب‌های روان حاصل از آن می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ علی جهان آرا اظهار داشت: علاوه بر اقدامات صورت گرفته در حوزه کشفیاتدستگیری بیش از ۹ هزار مجرم در استان کرمانشاه سرقت، ۳۵۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و ۹۶ هزار و ۱۱۶ حبه قرص روانگردان نیز کشف شد.
وی افزود: از دیگر اقدام صورت گرفته توسط ماموران کلانتریها و پاسگاه ها، کشف ۱۰ میلیون و ۱۳۰ هزار نخ سیگار و ۵۸۰ هزار و ۷۳۱ لیتر سوخت قاچاق بوده است.
سرهنگ جهان آرا با اشاره به برخورد با مجرمان در حوزههای مختلف گفت: طی سال گذشته ۹ هزار و ۲۲ نفر که در حوزه سرقت، قاچاق و خرده فروشی موادمخدر فعالیت میکردند، دستگیر شدند.
رئیس پلیس پیشگیری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: از مجموع افراد دستگیر شده، ۷ هزار و ۸۵۵ نفر در ارتباط با موضوع سرقت، ۶۱۰ نفر در حوزه قاچاق و ۵۵۷ نفر در حوزه خرده فروشی مواد مخدر بوده اند.
سرهنگ جهان آرا پیشگیری و مقابله با جرم و آسیبهای اجتماعی را از اولویتهای اصلی پلیس پیشگیری عنوان کرد و گفت: با استفاده از تمامی ظرفیتهای سازمانی و برون سازمانی پیشگیری از وقوع جرم رادر جامعه نهادینه میکنیم.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  حضور عکاسان جوانرودی در جشنواره بین المللی عکس خیام
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه