0:55:54 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
دستگیری سارقان طلافروشی در شهرستان صحنه
دستگیری سارقان طلافروشی در شهرستان صحنه
ایلنا: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان طلافروشی در شهرستان صحنه خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان طلافروشی در شهرستان صحنه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار منوچهر اماناللهی اعلام کرد: این حادثه عصر امروز رخ داد که طی آن سارقان با تخریب دیوار طلا فروشی موفق شدند به داخل آن نفوذ کنند. سارقان پس از ورود، حدود یککیلوگرم طلا را سرقت و از محل متواری شدند.

سردار اماناللهی خاطرنشان کرد: با گزارش این موضوع به پلیس؛ ضمن اجرای طرحهای کنترلی تیم زبدهای از ماموران انتظامی به سرعت وارد عمل شده و تحقیقات گسترده خود را برای یافتن سارقان آغاز کردند.

خبر جدید  مرگ کارگر جوان در معدن سنگ هرسین

وی افزود: ماموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و بررسی بانک اطلاعات سارقان موفق به شناسایی مخفیگاه آنها شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در عملیاتی ضربتی هر سه متهم را دستگیر کردند. در بازرسی دقیق از مخفیگاه سارقان، همه طلاجات مسروقه کشف شد.

رییس پلیس کرمانشاه خاطرنشان کرد: طلافروشی که مورد سرقت قرار گرفته بود متاسفانه از استحکام کافی برخوردار نبوده و صاحب آن نیز به توصیه پلیس مبنی بر مقاومسازی دیوار مغازه خود توجه لازم را نداشته است.

خبر جدید  مرکز جامع توانمندسازی و جامعه پذیری معتادان بهبودیافته در کرمانشاه افتتاح شد

وی با اشاره به اقتدار پلیس در مواجهه با جرائم، گفت: در این حادثه ماموران توانستند در سریعترین زمان ممکن سارقان را شناسایی و علاوه بر دستگیری متهمان طلاهای سرقت شده را کشف کنند.

سردار امان اللهی در پایان با هشدار به سارقان و مجرمان گفت: هیچ کدام آنها از دست پلیس در امان نخواهند بود و بهطور قطع به سزای عملشان میرسند.

خبر جدید  مهار آتش‌ سوزی در منطقه دو شاخ طاقبستان/احتمال دخالت عوامل انسانی در ایجاد حریق


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه