12:33:41 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
دستگیری عامل تیراندازی شهرک مهدیه/ مصدومیت یک نفر براثر شلیک گلوله
دستگیری عامل تیراندازی شهرک مهدیه/ مصدومیت یک نفر براثر شلیک گلوله
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عامل تیراندازی در شهرک مهدیه این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “حسین براری” با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد تیراندازی در شهرک مهدیه بلافاصله ماموران کلانتری ۲۵ دولت‌آباد جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.   خبر

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عامل تیراندازی در شهرک مهدیه این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “حسین براری” با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد تیراندازی در شهرک مهدیه بلافاصله ماموران کلانتری ۲۵ دولت‌آباد جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.  

خبر جدید  سوگواره شعر و مرثیه فاطمی «ریحانه» در کرمانشاه برگزار می‌شود

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل شخصی به آنها مراجعه و اظهار داشت که شخصی به هویت معلوم با یک قبضه اسلحه شکاری پران، وی را از ناحیه هر دو پا مصدوم کرده و از محل متواری شده است. 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با انتقال مصدوم به بیمارستان تلاش در جهت دستگیری  عامل تیراندازی در دستور کار ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد قرار گرفت. 

خبر جدید  لزوم تعویض پیمانکارانی که در بازسازی نقاط زلزله زده تعلل می‌کنند

سرهنگ براری افزود: ماموران این کلانتری با استفاده از منابع خبری و کنترل رفت و آمدها؛ عامل تیراندازی را در شهرک مهدیه شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند. 

این مقام انتظامی گفت: که در این راستا متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

خبر جدید  تجری: برخی مسئولان در بازسازی مناطق زلزله‌زده کوتاهی کردند

سرهنگ براری از مردم خواست که در صورت اطلاع از حمل و نگهداری سلاح توسط افراد موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه