15:38:24 - شنبه 20 ژانویه 2018
دستگیری عوامل تیراندازی به پلیس در شهرک آریاشهر کرمانشاه
دستگیری عوامل تیراندازی به پلیس در شهرک آریاشهر کرمانشاه
فرمانده انتظامی‌شهرستان‌کرمانشاه اعلام کرد که عوامل تیراندازی به سمت پلیس در شهرک آریاشهر دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “حسین براری” با اعلام این خبر گفت: روز گذشته ماموران یگان فوریت‌ها به یک دستگاه خودرو جک مشکوک و برای توقیف آن اقدام کردند، اما راننده خودرو بدون توجه به اخطار پلیس با سرعت سرسام

فرمانده انتظامی‌شهرستان‌کرمانشاه اعلام کرد که عوامل تیراندازی به سمت پلیس در شهرک آریاشهر دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ “حسین براری” با اعلام این خبر گفت: روز گذشته ماموران یگان فوریت‌ها به یک دستگاه خودرو جک مشکوک و برای توقیف آن اقدام کردند، اما راننده خودرو بدون توجه به اخطار پلیس با سرعت سرسام آوری از محل متورای شد و سرنشینان خودرو به سمت ماموران تیراندازی کردند.    

خبر جدید  حضور بانوان کشتی گیر کرمانشاهی در مسابقات تیم ملی

وی افزود: ماموران در نهایت با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و موانع بازدارنده خودرو مذکور را توقیف و چهار نفر را دستگیر کردند.  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ماموران در حال بررسی پرونده و مشخص شدن سوابق متهمان هستند، اظهارداشت: متهمان به منظور سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.  

خبر جدید  ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی مدون از سنین کودکی است

سرهنگ براری تاکید کرد: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که عده‌ای هنجار شکن نظم و امنیت عمومی را مختل و برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه