13:48:15 - شنبه 3 مارس 2018
دستگیری عوامل تیراندازی در اسلام آبادغرب
دستگیری عوامل تیراندازی در اسلام آبادغرب
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “بهروز سرتیپ نیا” در تشریح این خبر اظهارداشت: پس از اعلام یک مورد تیر اندازی در یکی از روستاهای تابعه شهرستان و متواری شدن عوامل تیر اندازی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان اسلام

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “بهروز سرتیپ نیا” در تشریح این خبر اظهارداشت: پس از اعلام یک مورد تیر اندازی در یکی از روستاهای تابعه شهرستان و متواری شدن عوامل تیر اندازی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: ماموران پلیس اطلاعات شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده از اهالی محل موفق به شناسائی عوامل تیر اندازی شدند.

 سرهنگ سرتیپ نیا گفت: هفت نفر از عوامل دخیل در این پرونده در یک عملیات غافلگیرانه و موفق، دستگیری و جهت تحقیات به مقر پلیس دلالت شدند که پس از تحقیقات و تکمیل پرونده، به منظور سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته اند.

سرهنگ سرتیپ نیا در پایان با اشاره به اینکه علت تیر اندازی اختلاف خانوادگی بوده است گفت: نیروی انتظامی شهرستان با هرکس که بخواهد امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کند با قدرت وقاطعیت برخورد خواهد کرد و در این راه با هیچ فرد وگروهی مماشات نخواهد داشت.

کشف بیش از ۱۵۴ هزار عدد انواع مواد محترقه در گیلانغرب 

فرمانده انتظامی گیلانغرب از کشف ۱۵۴ هزارو ۷۶۵ عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ  “سلیم سلیمی ” در تشریح این خبر گفت: به منظور به حداقل رساندن حوادث و آسیب های ناشی از انفجار مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال، طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان، در بازرسی از انبار ۳ واحد صنفی غیر مجاز ۱۵۴ هزار و ۷۶۵ عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز کشف شد.

سرهنگ سلیمی  بیان کرد: در این راستا، ۳ متهم نیز دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب گفت: در مدت زمان باقی مانده تا چهارشنبه آخر سال، برخورد با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد محترقه با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

خبر جدید  اصل مهم برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مردمی بودن است

عبور از چراغ زرد راهنما، جریمه ۲ میلیون ریالی دارد 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: عبور از چراغ زرد راهنمایی و رانندگی همانند عبور از چراغ قرمز ممنوع و در صورت عبور ۲ میلیون ریال جریمه دارد.

سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار کرد: برخی رانندگان هنگام  مواجهه با چراغ زرد راهنمایی و رانندگی در تقاطع ها بجای کاستن از سرعت و توقف کردن پشت خط ایست و گذرگاه عابر پیاده با فشار دادن پدال گاز برای گذشتن از تقاطع سرعت خود را افزایش می دهند.

وی افزود: رانندگان وسایل نقلیه ای که با چراغ زرد روبرو می شوند، نباید از خط ایست یا از تراز چراغ راهنمایی و رانندگی عبور کنند.

رئیس پلیس راهور  تاکید کرد: خودروهایی که به خط ایست تقاطع و یا چراغ راهنمای و رانندگی نزدیک شده باشند که پیش از عبور از خط ایست و چراغ نتوانند به آسانی توقف کنند در صورت ورود قبلی موظفند به حرکت خود ادامه داده و با رعایت مقررات از تقاطع عبور کنند.

سرهنگ شیری  با اشاره به اینکه تقاطع ها جزء حادثه خیزترین نقاط در داخل شهرها هستند که بیشترین پتانسیل را برای روبرو شدن وسایل نقلیه با هم دارند، افزود: چراغ های راهنمایی و رانندگی با هدف حفظ جان شهروندان و تنظیم عبور و مرور در تقاطع ها نصب شده اند و کاربران ترافیک، رانندگان و عابران پیاده موظفند برای پیشگیری از حوادث، بطور دقیق فرامین چراغ ها را رعایت کنند.

وی با اشاره به گله مندی برخی از رانندگان نسبت به افزایش زمان چراغ قرمز در تقاطع ها گفت: زمان چراغ های سبز و قرمز راهنمایی و رانندگی بر مبنای بار ترافیکی معبر و با هدف عبور سریع و ایمن وسایل نقلیه تنظیم شده است.

رئیس پلیس راهور تاکید کرد:  برخی از رانندگان در تقاطع های دارای چراغ  راهنما، به اشتباه و از روی عادت غلط  وبعضا عجله چراغ مسیر راهنما مسیر مخالف خود را نگاه می کنند که همین امر باعث حرکت زودتر از موعد مسیر خود وعبور از چراع سبز مسیر مخالف  خواهد شد.

خبر جدید  پلمب ۳ واحد صنفی متخلف در کرمانشاه

سرهنگ شیری اظهار امیدواری کرد که گروه اندکی از رانندگان که بعصا مرتکب تخلف رانندگی می شوند با قاطبه شهروندان همراه شوند.

دستگیری ۲ شرور سابقه دار در کرمانشاه 

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان از دستگیری ۲ شرور سابقه دارد در کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ “محمد رستمی” در این رابطه گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پس از دریافت شکایت هایی مبنی بر ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت توسط ۲ شرور، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان انیکه این افراد چندین بار در سطح شهر کرمانشاه اقدام به قدرت نمایی، تیر اندازی، ضرب و جرح و بر هم زدن نظم عمومی کرده بودند، اظهارداشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت در نهایت به واسطه اقدامات اطلاعاتی محل اختفای متهمان را شناسایی و در عملیات هایی غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

به گفته رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه متهمان به دستگاه قضایی معرفی و سپس روانه زندان شده اند.

سرهنگ رستمی تاکید کرد: فرزندان مردم در  نیروی انتظامی به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد که عده ای هنجار شکن نظم و امنیت عمومی را خدشه دار کنند.

کشف ۳۵۰ میلیون توتون قاچاق در کرمانشاه 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۲ محموله توتون قاچاق به ارزش ۳۵۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “حسین براری” عنوان کرد:  در راستای طرح مبارزه با  کالای قاچاق ماموران یگان امداد در محور قزانچی به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵  مشکوک که پس از تعقیب و گریز و استفاده از موانع باز دارنده آن را  توقیف و ۵ هزار و۴۰۰ بسته توتون قاچاق کشف کردند.

وی با بیان اینکه یک نفر متهم در این رابطه دستگیر شده است، گفت: کارشناسان انتظامی شهرستان ارزش محموله  کشف شده را ۲۲۰  میلیون ریال ارزیابی کرده اند.

خبر جدید  اجرای طرح بزرگ سردسیری نیازمند ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار است

این مقام انتظامی اظهارداشت: ماموران یگان امداد در  عملیاتی دیگر  موفق شدنددر محور روانسر به سمت قزانچی یکدستگاه  خودرو تیبا که حامل بار قاچاق بود را توقیف و در بازرسی از آن تعداد ۲ هزار و ۴۰۰ بسته توتون قاچاق کشف کنند.

سرهنگ براری با بیان اینکه یک متهم در این رابطه دستگیر شده است، گفت: کارشناسان انتظامی شهرستان ارزش محموله کشف شده را ۱۳۰ میلیون ریال ارزیابی کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: متهمان دستگیر شده به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و کالاهای کشف شده به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحویل داده شده اند.

دستگیری سارق حرفه ای با ۲۶فقره سرقت 

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری سارق حرفه ای وکشف ۲۶فقره سرقت در کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو در شهرک حافظیه با شگردهای مشابه موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۲۰حافظیه قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری حافظیه با فعال کردن منابع خبری توانستند یک نفر سارق حرفه ای را در این زمینه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

سرهنگ براری اظهارداشت: متهم در بازجویی های اولیه در کلانتری به ۲۶ فقره سرقت کابل برق و قطعات خودرو اعتراف کرده است.

وی با بیان اینکه مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شده است افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده اند.

سرهنگ حسین براری با بیان اینکه از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد، گفت: انتظامی شهرستان کرمانشاه با استفاده از تمامی ظرفیت های درون و برون سازمانی به دنبال کاهش محسوس وقوع سرقت و مقابله با باند های سرقت است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه