11:30:40 - سه‌شنبه 14 مه 2019
دستگیری عوامل تیراندازی در شهرک پردیس کرمانشاه
دستگیری عوامل تیراندازی در شهرک پردیس کرمانشاه
ایلنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عوامل تیراندازی شهرک پردیس کرمانشاه خبر داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عوامل تیراندازی شهرک پردیس کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حادثه تیراندازی ساعت حدود ۲۳ شامگاه یکشنبه ۱۸ فروردین رخ داد که ۲ نفر ضارب با اسلحه ضمن مراجعه به یک مغازه اقدام به تیراندازی کردند که در این تیراندازی ۲ مشتری زخمی شدند که یکی از آنها حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده و فرد دیگر نیز تحت مداوا قرار گرفت. افراد ضارب پس از اقدام به تیراندازی سوار بر ۲ دستگاه خودرو از محل حادثه متواری شدند.

خبر جدید  مصدومیت ۱۱ دانش آموز به دلیل واژگونی مینی‌بوس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: پس از گزارش موضوع به پلیس، کاراگاهان پلیس آگاهی با جدیت مسئله را پیگیری و در نهایت موفق به شناسایی مخفیگاه عوامل تیراندازی در شهر مشهد شدند که پس از شناسایی مخفیگاه ضاربان متواری، کارآگاهان پلیس آگاهی صبح امروز با رعایت تمام مسائل امنیتی، توانستند در عملیاتی ضربتی و غافلگیرکننده هر ۲ نفر را دستگیر کنند.

خبر جدید  تشییع پیکر رئیس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب

سرهنگ آمویی تصریح کرد: طبق تحقیقات بعمل آمده، این تیراندازی به دنبال اختلافات خانوادگی میان ضاربان و صاحب مغازه رخ داده بود.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در پایان با دعوت عموم مردم به صبر و خویشتنداری، گفت: پلیس قاطعانه با هرگونه ناامنی برخورد کرده و افراد شرور در چنگال قانون گرفتار خواهند شد.

خبر جدید  کرونا جان 8 کرمانشاهی دیگر را گرفت/ آمار جانباختگان به هزار و 349 رسید


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه