16:54:22 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
دستگیری عوامل نزاع مسلحانه در کرمانشاه
دستگیری عوامل نزاع مسلحانه در کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: افرادی که روز گذشته در روستای سه چشمه اقدام به نزاع و تیراندازی کرده بودند، دستگیر شدند. به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین براری ضمن اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری مسلحانه در روستای سه چشمه بلافاصله ماموران پاسگاه قزانچی به سرعت

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: افرادی که روز گذشته در روستای سه چشمه اقدام به نزاع و تیراندازی کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین براری ضمن اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری مسلحانه در روستای سه چشمه بلافاصله ماموران پاسگاه قزانچی به سرعت راهی منطقه شدند و شش نفر از عوامل دخیل در نزاع را دستگیر کردند.

خبر جدید  تعامل بازوان اجرایی طرح گرمسیری برای تسریع در اجرای پروژه

وی با بیان اینکه متهمان به دستگاه قضایی معرفی شده‌اند، اظهار داشت: پس از بررسی ماموران مشخص شد که دو خانواده از اهالی روستا به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر و اقدام به تیراندازی کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: از متهمان سه قبضه سلاح جنگی و فشنگ مربوطه به همراه تعدادی سلاح سرد از جمله شمشیر، قمه و چاقو کشف شده است. 

خبر جدید  6کاراته کا کرمانشاهی با همراهی تیم ملی به ترکیه می روند

براری با بیان اینکه برخورد با هنجارشکنان در اولویت کار پلیس قرار دارد، خاطرنشان کرد: برای حفظ امنیت و آرامش شهروندان از تمام توان خود استفاده خواهیم کرد و هرگز به عده‌ای هنجارشکن اجازه نخواهیم داد که موجب سلب آرامش شهروندان شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه