0:56:16 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
دستگیری فرد زورگیر از دانش آموزان کرمانشاهی
دستگیری فرد زورگیر از دانش آموزان کرمانشاهی
ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با حضور به موقع پلیس، فردی که با استفاده از سلاح سرد قصد زورگیری از دانش آموزان را داشت، در رسیدن به هدفش ناکام ماند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با حضور به موقع پلیس، فردی که با استفاده از سلاح سرد قصد زورگیری از دانش آموزان را داشت، در رسیدن به هدفش ناکام ماند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: ماموران یکی از کلانتریهای کرمانشاه در حین گشتزنی بودند که مشاهده کردند فردی که سلاح سرد "تیزبر" به دست داشت مقابل تعدادی از دانش آموزان را گرفته اما با دیدن ماشین پلیس اقدام به فرار کرد.

خبر جدید  سایه پرچم امام رئوف بر سر کرمانشاهی‌ها

وی ادامه داد: پس از نزدیک شدن خودروی پلیس به دانش آموزان، آنها عنوان کردند که فرد مذکور به آنها حمله ور و قصد زورگیری داشته که با دیدن ماموران به سرعت از محل متواری شده است.

براری ادامه داد: با راهنمایی دانش آموزان و پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران انتظامی توانستند فرد زورگیر را دستگیر و از وی یک تیغه تیزبر نیز کشف شد.

خبر جدید  مستاجران زلزله‌زده هم کانکس‌دار می‌شوند

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یادآوری کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و برای صدور حکم مناسب تحویل مراجع قضایی شد.

وی در پایان از شهروندان خواست که در صورت روبرو شدن با این افراد سریعا پلیس را مطلع کنند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  با محتکران و سودجویان برخوردهای شدید قانونی می‌کنیم
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه