16:50:34 - یکشنبه 4 مارس 2018
دستگیری ۳ زورگیر در کرمانشاه
دستگیری ۳ زورگیر در کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری زورگیر حرفه‌ای و کشف یازده فقره از این نوع سرقت خبر داد.  سرهنگ حسین براریدر این رابطه گفت: در پی وقوع یک فقره زورگیری در پوشش خودرو مسافر بر در جاده کرمانشاه به سمت ماهیدشت موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری زورگیر حرفه‌ای و کشف یازده فقره از این نوع سرقت خبر داد.

 سرهنگ حسین براریدر این رابطه گفت: در پی وقوع یک فقره زورگیری در پوشش خودرو مسافر بر در جاده کرمانشاه به سمت ماهیدشت موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران بخش ماهیدشت با فعال کردن منابع خبری متهم را شناسایی و متوجه شدند که وی به جرم حمل مواد مخدر در شهرستان ایوانغرب استان ایلام زندانی است.

خبر جدید  آب برخی مناطق کرمانشاه فردا قطع می‌شود

سرهنگ براری افزود: متهم پس از اخذ مجوز از دستگاه قضایی به پاسگاه منتقل و به یازده فقره زوگیری اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه این متهم پیش از این نیز مورد تعقیب دستگاه قضایی بوده است، گفت: متهم پس از معرفی به دستگاه قضایی با قرار مناسب راهی زندان مرکزی کرمانشاه شد.

این مقام انتظامی گفت: پلیس تمامی توان اطلاعاتی و عملیاتی خود را برای برخورد با قانون شکنان بکار می گیرد.

دستگیری ۲ نفر زورگیر در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۲ نفر زورگیر که اقدام به موبایل قاپی درسطح شهرستان کرده بودند، خبر داد.

خبر جدید  نیاز درختان مناطق گرمسیری به آبیاری

 سرهنگ حسین براری در این رابطه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره زورگیری در تازه اباد بلافاصله ماموران کلانتری ۱۷ بعثت جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل شخصی به هویت معلوم به آنها مراجعه و اظهار داشت که دو نفر با من درگیر شده و مرا مورد ضرب و جرح قرار داده و تلفن همراهم را به سرقت برده و از محل متورای شدند.

خبر جدید  زمین لرزه‌ای به بزرگی ۳.۵ ریشتر حوالی روانسر را لرزاند

سرهنگ براری اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۷ بعثت با کسب اطلاعات لازم ۲ نفر زورگیر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ براری در پایان تاکید کرد: پلیس با تمام توان با کسانی که برای شهروندان ایجاد مزاحمت و امنیت عمومی را مختل کنند برخورد خواهد کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه