12:58:55 - شنبه 10 فوریه 2018
دشمنان در پی کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند
دشمنان در پی کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان انقلاب در پی کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه‌های مختلف و از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.  آیت‌الله امان‌الله نریمانی در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایسنا  با بیان اینکه سران استکبار از نخستین روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان انقلاب در پی کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه‌های مختلف و از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.

 آیت‌الله امان‌الله نریمانی در آستانه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایسنا  با بیان اینکه سران استکبار از نخستین روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در حال توطئه چینی علیه نظام هستند، گفت: توطئه جدید دشمنان این است که در تلاشند تا هر طور شده حضور مردم در صحنه های حساس مثل راهپیمایی ۲۲ بهمن را کمرنگ کرده و از این طریق مردم را نسبت به انقلاب دلسرد نشان دهند.

خبر جدید  فینال رقابت‌های لیگ برتر فوتسال استان کرمانشاه برگزار می‌شود

آیت‌الله نریمانی با اشاره به تلاش دشمنان برای القای روحیه دلسردی و ناامیدی در مردم افزود: دشمنان تا آخرین لحظه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دست از تلاش برنداشته و می‌کوشند به هر نحوی که شده جلوی حضور مردم در صحنه را بگیرند،  در حالیکه همیشه برعکس پیش‌بینی‌های خود با حضور پرشور مردم در صحنه مواجه می‌شوند.

خبر جدید  یادواره ۳۰۰ شهید شهرستان صحنه برگزار شد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان اسلام و انقلاب برای رسیدن به اهداف شوم خود هر روز و هرسال نقشه ها و توطئه‌های جدیدی را طراحی می‌کنند، غافل از اینکه همه این توطئه‌ها همواره با هوشیاری مردم ولایی ایران اسلامی خنثی می‌شوند.

آیت‌الله نریمانی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را مشت محکم دیگری بر یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و انقلاب دانست و تصریح کرد: مردم ولایی ایران اسلامی با وجود همه مشکلات و گرفتاری‌هایی که دارند، همواره در عرصه های مهم و سرنوشت ساز حضور فعال داشته و از آرمان‌های انقلاب پاسداری کرده و می‌کنند.

خبر جدید  نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی در کرمانشاه برپا می شود

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مسئولین باید برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف داشته باشند، افزود: تلاش مسئولین نظام برای رفع مشکلات مردم آنها را به انقلاب و نظام خوشبین‌تر و امیدوارتر خواهد کرد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه