1:02:51 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019
دشمن به دنبال سیاه‌نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی است
دشمن به دنبال سیاه‌نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی با خود آورده است که دشمن به دنبال سیاه‌نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، حجتالاسلام شمساله جلیلیان در نشست با افسران جنگ نرم دانشجویی دانشگاه‎های کرمانشاه با بیان اینکه عدهای در داخل کشور با سیاه نمایی زحمات انقلاب را نادیده میگیرند تا مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی بدبین کنند، اظهار داشت: چهل سال از عمر انقلاب اسلامی میگذرد وهر روز بر سر راه انقلاب موانعی وجود داشت که توانستیم از آنها به سلامت عبور کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبیاکرم(ص) استان کرمانشاهبا اشاره به اینکه افسران جوان جنگ نرم باید توانمند در مقابل دشمن ایستادگی کنند، عنوان کرد: دشمن با تمام قدرت و برنامهریزی خود درصدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است و این می‎طلبد که جوانان ما با تمام قدرت و توان خود در مقابل دشمن ظاهر شوند.

خبر جدید  کرمانشاه| دشمنان از سپاه پاسداران به عنوان رکن انقلاب هراس دارند

جلیلیان با اشاره به اینکه امروز دشمن به دنبال سیاه نشان دادن جامعه و کشور ایران در چشم مردم است، بیان کرد: دشمنان تلاش میکنند با سیاهنمایی و القای ناکارآمدی نظام ناامیدی در مردم ایجاد کنند و در این شرایط باید با اطلاعرسانی دستاوردهای نظام این توطئه را خنثی کرد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نباید پاسخگوی وظایف بر زمین مانده مسئولان باشد، بیان کرد: مقام معظم رهبری باید پاسخگوی اختیارت و وظایف خودشان باشد و نه پاسخگوی وظایف زمین مانده مسئولان در حوزههای مختلف و مسئولان باید خودشان پاسخگوی مردم باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه با اشاره به اینکه مشکلات موجود در کشور از اسلام نیست بلکه از کمکاری مسئولان است، بیان کرد: دین اسلام هیچ وقت به ما نگفته است نسبت به وظایف خود برای مردم کوتاهی کنیم و این ما مسئولان هستیم که نتواستیم آن طور که باید اسلام را برای مردم بیان کنیم.

خبر جدید  بهمن تماشایی ۹۷| استقلال و خودکفایی، آرمان انقلاب اسلامی ملت ایران بود

جلیلیان با بیان اینکه انقلاباسلامی با وجود گذشت چهار دهه از عمر بابرکتش، همچنان تازگی و طراوت خود را حفظ کرده است، بیان کرد: ایستادگی امام و رهبری برای دفاع از ارزشهای انقلاب و مقابله با فشارهای دشمن و نیز هشیاری مقام معظم رهبری در شناسایی سرچشمههای انحراف سبب شد تا ملت تکیهگاه مناسبیدر اختیار داشته باشند و در مواقع بروز بحران با اعتماد بر این تکیهگاه بتوانند خود را از خطر انحراف برهانند.

خبر جدید  آب ۳۵ روستا قطع است/ بیشترین خسارت به پل‌ها و راه‌های کرمانشاه وارد شده است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه