23:01:43 - شنبه 10 فوریه 2018
دعوت جمعیت بانوان فرهیخته کرمانشاه برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
دعوت جمعیت بانوان فرهیخته کرمانشاه برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
گروه اجتماعی: جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف به ویژه بانوان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، جمعیت بانوان فرهیخته فعال در عرصه فرهنگ دینی استان کرمانشاه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم به ویژه بانوان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله

گروه اجتماعی: جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف به ویژه بانوان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، جمعیت بانوان فرهیخته فعال در عرصه فرهنگ دینی استان کرمانشاه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم به ویژه بانوان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه دعوت کرد.
در این بیانیه آمده است:
قدرت‌های بزرگ از همان روزهای انقلاب آرزوی نابودی و فروپاشی انقلاب را در سر می‌پروراندند و با تحمیل جنگ سخت و نرم، تحریم‌ها و تحدیدها می‌خواستند انقلاب اسلامی را به شکست برسانند اما مردم جهان در نهایت ناباوری دیدند که انقلاب اسلامی هر روز پرقدرت‌تر و با صلاب‌تر در عرصه‌های مختلف منطقه و جهان باقی ماند.
بدیهی است طی ۴ دهه گذشته دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به ایران عزیز از هیچ تلاشی دریغ نکردند اما فشارها باعث نشد که به تعبیر مقام معظم رهبری این کشور با عظمت، این ملت بزرگ و این مردم مخلص و دلسوز از صحنه خارج شوند.
این بیانیه می‌افزاید: امروز ایران اسلامی پرقدرت‌تر از همیشه در تمامی عرصه‌ها پیش می‌رود و در بسیاری از رشته‌های علمی پیشرفت‌های حیرت‌آوری را کسب کرده است که موجب حسد قدرت‌های جهان و منطقه شده است.
۲۲ بهمن‌ماه روز بزرگداشت ملت ایران برای ارج نهادن به ارزش‌های اسلامی و گرامیداشت یاد امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی و ارج نهادن به ۳۰ سال رهبری بی‌بدیل مقام معظم رهبری است.

خبر جدید  وزارت راه و شهر سازی با ایجاد بندر خشک در کرمانشاه موافقت کرد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه