16:42:51 - شنبه 10 فوریه 2018
دعوت مدیران و علمای کرمانشاه برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
دعوت مدیران و علمای کرمانشاه برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در سی و نهمین دهه فجر و هم‌زمان با فرارسیدن ۲۲ بهمن، مدیران و علمای کرمانشاه، از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه دعوت کردند. بر پایه این گزارش، مدیران ارشد استان و همچنین علما و روحانیون در سراسر استان ضمن تأکید بر لزوم حضور مردم

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در سی و نهمین دهه فجر و هم‌زمان با فرارسیدن ۲۲ بهمن، مدیران و علمای کرمانشاه، از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه دعوت کردند.

بر پایه این گزارش، مدیران ارشد استان و همچنین علما و روحانیون در سراسر استان ضمن تأکید بر لزوم حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه،هریک در پیام‌هایی جداگانه ضمن تبریک سی و نهمین بهار فجر، از مردم فهیم و همیشه درصحنه، دعوت کردند که حضور پرشور و میلیونی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه داشته باشند.

امام جمعه و استاندار کرمانشاه

در متن پیام مشترک صادره آیت‌الله مصطفی علماء نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه چنین آمده است که؛

یوم‌الله ۲۲ بهمن به‌عنوان روز پیروزی خون بر شمشیر و یادآور ارجمندترین یادگار حضرت امام راحل «ره» که همانا انقلاب اسلامی ایران است همه‌ساله به‌عنوان آیینه‌ای تمام‌نما از وحدت و همدلی میان آحاد ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌ی سیر و منصه قضاوت سایر ملت‌های جویای آزادگی و عزتمندی در مقابله باسیاست‌های قلدرمآبانه نظام استکبار جهانی قرار دارد.

خبر جدید  پاسخ مسئولان در خصوص یک حادثه مرگبار در کرمانشاه / هفت نفر جان باختند

یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال و در پی دخالت‌های گستاخانه و آشکار رئیس‌جمهور آمریکا در امور داخلی خانواده بزرگ و پرعظمت ایران اسلامی، از اهمیتی مضاعف برخوردار است.

هم‌اکنون که بدعهدی شیطان بزرگ و‌ عمق کینه‌توزی آن نظام متجاوز و‌ مداخله‌گر نسبت به ملت شریف ایران برجهانیان عیان و اثبات‌شده و سیاست‌های جاهلانه آمریکا در منطقه و جهان ازجمله حمایت از رژیم‌های دیکتاتوری منطقه و تروریسم دولتی با شکست‌های روزافزون و پی‌درپی مواجه شده است، اوج استیصال و درماندگی صاحبان زر و زور و تزویر در ایجاد شکاف میان ملت عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر همگان مبرهن است.

بی ترید مردم شریف و همیشه درصحنه استان کرمانشاه نیز همچون سال‌های گذشته، دوشادوش و پای به‌پای دیگر آحاد ملت انقلابی ایران اسلامی، بااراده‌ای پولادین و حضوری حماسی و پرشور بار دیگر ندای استکبارستیزی و عدالت‌خواهی خود را در روز ۲۲ بهمن به گوش جهانیان خواهند رساند و با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله‌العالی تجدید میثاق نموده و انزجار خود را از ایادی ظلم و جور نشان خواهند داد.”

خبر جدید  کشف بیش از ۳۳ هزار مواد محترقه / کاهش ۱۲ درصدی سرقت در صحنه

شهرداری کرمانشاه

دعوت مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

اعضای شورای اسلامی شهر و مهندس آرش رضایی شهردار کرمانشاه طی پیامی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند و از مردم انقلابی و ولایتمدار کرمانشاه برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه دعوت به عمل آوردند.

“انقلاب اسلامی ایران با تمسک بر آموزه‌های اسلام ناب محمدی(ص) و تکیه‌بر نیروی عظیم مردمی و بدون هیچ‌گونه مرزبندی طبقاتی به رهبری امام راحل(ره) توانست در مقابل نظام ضد اسلامی طاغوت به پیروزی برسد و حکومت ۲۵۰۰ ساله‌ شاهنشاهی را به زیر بکشد.

و اکنون پیروزمندانه و سرافرازانه و با الهام از تعالیم نورانی اسلام و مکتب شهادت و ایثار در چنان جایگاه رفیعی از پیشرفت و اقتدار ملی قرارگرفته که باعث بهت و حیرت جهانیان شده است و بی‌شک دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی بیش از همه مرهون تدابیر شجاعانه و پیامبرگونه معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و خلف صالحشان آیت اله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و همچنین مجاهدت و جان‌فشانی و حضور با بصیرت ملت غیور ایران در همه حوادث تاریخی و لحظات سرنوشت‌ساز این مرزوبوم بوده است. امروز همه‌کسانی که دل درگرو انقلاب دارند باید با پیروی از رهنمودهای نورانی و حکیمانه مقام معظم رهبری، از بنیان‌های والای نظام جمهوری اسلامی حفاظت و صیانت کنند و دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی را دررسیدن به اهداف پلیدشان ناکام بگذارند.

خبر جدید  اثرگذاری سپاه در همه عرصه‌ها سبب هراس و واهمه استکبار شده است

لذا بر ماست که با حضوری گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن همچون گذشته با حفظ وحدت و یکپارچگی مثال‌زدنی ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام، شهدا و رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) بار دیگر قدرت و شکوه ایران اسلامی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش بگذاریم.

بدین‌وسیله ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران به‌ویژه مردم شهیدپرور و با بصیرت کرمانشاه، از همه دلسوزان ایران اسلامی دعوت می‌کنیم تا با حضور گسترده و مقتدرانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه، وفاداری و دل‌بستگی خود به‌نظام اسلامی و شکوه ولایتمداری را به منصه ظهور برسانند.”

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه