18:27:37 - شنبه 6 آوریل 2019
دفترچه بیمه‌شدگان سیل‌زده استان کرمانشاه رایگان صادر می‌شود
دفترچه بیمه‌شدگان سیل‌زده استان کرمانشاه رایگان صادر می‌شود
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه با بیان اینکه به دنبال خدمات الکترونیکی به بیماران هستیم گفت: دفترچه بیمه‌شدگان سیل‌زده استان کرمانشاه رایگان صادر می‌شود.

کیومرث مظفری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه امید است همشهریان کرمانشاهی هیچ وقت دچار آسیب نشونداظهار داشت: دفترچههای مفقود شده بیمهشدگان دچار آسیب از سیل، بدون رعایت زمان انتظار و به صورت رایگان صادر و تحویل داده میشود.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه با بیان اینکه این سازمان در کنار دستگاههای اجرایی تمهیداتی را برای افراد سیلزده پیشبینی کرده است، بیان کرد: بیمهشدگان در مراجعه به بیمارستان و در زمان نیاز به خدمات بستریبا ارائه شماره ملی میتوانند از ظرفیت بیمه سلامت در بیمارستانها استفاده کنند.

مظفری با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون دفترچه در استان با ارائه خدمات الکترونیکی به بیماران حذف میشود، بیان کرد: طرح نظام نسخهنویسی الکترونیک در شهر هرسین آزمایش و اجرایی شد و با موفق شدن این طرح، تا پایان سال همه خدمات سرپایی و بستری الکترونیکی میشود.

خبر جدید  کرمانشاه| فرماندار دالاهو: بازگشت اهالی روستای «چالاب‌یارقلی» نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه است

وی با بیان اینکه با الکترونیکی شدن خدمات، ارائه خدمت تنها با کد ملی و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت انجام میشود، عنوان کرد: کاهش هزینههای سلامت و هدایت منابع مالی به سمت هزینههای واقعی، معطل نشدن بیماران در مراکز درمانیو افزایش رضایتمندی آنان و کاهش ترددهای غیرضروری بیماران از ویژگیهای حذف دفترچه بیمه و الکترونی کردن آن است.

خبر جدید  بیش از ۲۱ هزار نفر در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کرمانشاه عضو هستند

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه