19:28:10 - یکشنبه 4 فوریه 2018
دهه فجر انقلاب قطعه ای نورانی در تاریخ ایران است
دهه فجر انقلاب قطعه ای نورانی در تاریخ ایران است
فرمانده ناحیه سپاه کنگاور گفت:دهه فجر انقلاب قطعه ای نورانی در تاریخ ایران و امت متعهد و متمدن است. فرمانده سپاه ناحیه کنگاور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کنگاور، با اشاره به سالروز بازگشت مقتدرانه بنیانگذار انقلاب اسلامی به کشوردر روز ۱۲بهمن ماه سال ۵۷ ، اظهار داشت: با وجود تمام موانع ،

فرمانده ناحیه سپاه کنگاور گفت:دهه فجر انقلاب قطعه ای نورانی در تاریخ ایران و امت متعهد و متمدن است.

فرمانده سپاه ناحیه کنگاور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از کنگاور، با اشاره به سالروز بازگشت مقتدرانه بنیانگذار انقلاب اسلامی به کشوردر روز ۱۲بهمن ماه سال ۵۷ ، اظهار داشت: با وجود تمام موانع ، امام راحل با عزت وارد کشور شد و انقلاب اسلامی ده روز پس از ورود ایشان به پیروزی رسید.

 

حیدرنژاد ادامه داد: آنها که نسل انقلاب هستند به یاد دارند مردم ما با عشق انقلاب را در آغوش گرفتند و از حاکمیت اسلام استقبال کردند تا ولی خدا رهبر ما باشد و عدالت و قسط شکل گیرد.

خبر جدید  برگزاری مراسم نهضت روشنگری در حوزه امام صادق (ع)

 

وی گفت: امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب همواره تذکر داده اند که مراقب خطر نفوذی ها در انقلاب باشیم یعنی آنها که دنبال زیاده خواهی بوده و درد مستضعفان و محرومان را نمی دانند نسبت به انقلاب ما نامحرم هستند.

 

سرهنگ حیدرنژاد با بیان اینکه اشرافیت، تبعیض و بی عدالتی در مقابل اسلام و انقلاب است گفت: هرکسی با هر عنوانی زیاده خواهی را باب کند در برابر انقلاب قرار گرفته و نباید آن را به پای انقلاب بگذاریم.

خبر جدید  امام جمعه ای از جنس مردم در میان مردم

 

وی استقلال سیاسی نظام جمهوری اسلامی را در دنیا کم نظیر عنوان کرد و گفت: در چهار دهه عمر نظام جمهوری اسلامی، هیچ دولت و حکومتی در دنیا به ایران تحمیل نشده که این یک افتخار تاریخی در تاریخ ایران است.

 

وی حفظ آرامش و اتحاد بین مسئولان را در این برهه از زمان در نظام جمهوری اسلامی ضروری دانست و گفت: مسئولان اجرایی با همدلی و همفکری مشکلات معیشت مردم را حل کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنگاور ادامه داد: اجازه ندهید دشمن از مطالبات مردم سوء استفاده کند، کشور امروز در محاصره تبلیغاتی و رسانه ای دشمن است و باید قوی، منسجم و هماهنگ باشیم تا دشمن هیچ غلطی نتواند بکند.

خبر جدید  برگزاری جشن شکوهمند پیروزی انقلاب در ماهیدشت

 

وی با بیان اینکه به مطالبات باید به اندازه توجه کرد گفت: اگر به مطالبات اقتصادی کمتر از آن توجه کنیم، کشور را با مشکل مواجه کرده ایم و اگر توجه بیش از اندازه شود با سیاه نمایی قصد استکباریان را پیاده سازی خواهیم کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه