0:57:08 - جمعه 4 ژانویه 2019
دولت اعتبارات لازم را برای احداث مدارس نیمه‌کاره تأمین کند
دولت اعتبارات لازم را برای احداث مدارس نیمه‌کاره تأمین کند
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت هر چه سریعتر اعتبارات لازم را برای تکمیل مدارس نیمه‌کاره به‌ویژه در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه را تأمین کند.

حجتالاسلام سید جواد حسینیکیا در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه در رابطه با ساخت مدارس مناطق زلزلهزده اقدامات مناسبی تاکنون انجام شده اما به هیچوجه کافی نیست، اظهار داشت: دولت هر چه سریعتر اعتبارات لازم را برای تکمیل مدارس نیمهکاره بهویژهدر مناطق زلزلهزده استان کرمانشاه را تأمین کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه یکی از مشکلات به وجود آمده در رابطه با عدم تکمیل مدارس مناطق زلزلهزده کمبود اعتبارات است، گفت: با توجه به فصل سرما دولت باید هرچه سریعتر اعتبارات لازم را در این رابطه بهمناطق زلزلهزده تخصیص دهد.

وی با اشاره به اینکه برخی از کلاسهای درس هنوز در چادر و کانکس در مناطق زلزلهزده استان کرمانشاه برپامیشود، عنوان کرد: در هفته گذشته رئیس سازمان برنامه و بودجه برایتخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات استان کرمانشاه قول مساعد داد.

خبر جدید  سرلشکر صفوی: بازگشایی مرز خسروی برای اربعین امسال قطعی شد

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه اظهار کرد: قرار بر تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات استان کرمانشاه شد که هر چه سریعتر واحدهای مسکونی و مدارس در مناطق زلزلهزده تحویل مردم شود و دانشآموزان در منطقه امن آموزشی ادامه تحصیل بدهند اما متأسفانه تاکنون این وعده محقق نشده است.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  امضای حکم شهردار کرمانشاه توسط وزیر کشور؛ معارفه "طلوعی" در هفته جاری
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه