6:00:11 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
دولت به تعهداتش در مسکن مهر پاینبد است
دولت به تعهداتش در مسکن مهر پاینبد است
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: تمامی رانندگان آژانس‌ها مکلف به اخذ پروانه تاکسیرانی هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در کرمانشاه ضمن تاکید تعهدات دولت در امر مسکن مهر گفت: اجازه تحویل هیچ مسکن مهری بدون زیرساخت را نمیدهیم
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در جلسه دولت به تعهداتش در مسکن مهر پاینبد استشورای مسکن استان کرمانشاه که در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: دولت نسبت به اتمام پروژه مسکن مهر در تمام کشور متعهد است و برای اتمام آن از تمامی امکانات استفاده کرده است و به تعهداتش پایبند است
احمد اصغری مهرآبادی با بیان اینکه تا کنون ۲ میلیون مسکن مهر در کشور ساخته شده است، افزود: اتمام پروژههای مسکن مهری که پیشرفت فیزیکی آنها زیر ۳۰ درصد است با سیاستهای دولت همخوانی ندارد.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر بیان داشت: پروژههای مذکور از پیمانکاران پس گرفته میشوند و در برنامهریزی که صورت گرفته است به کمیته امداد و بهزیستی واگذار میشوند و اگر این امر نیز محقق نشود زمین آنها پس گرفته میشود و برای پروژههای دیگری استفاده میشود.
وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور برای برگشت زمینها به دولت تصریح کرد: دولت سیاستهای جدیدی در این زمینه دارد.
مهریآبادی عنوان کرد: باید زیرساختهای پروژههای مسکن مهر تکمیل شوند و سپس این پروژهها تحویل داده شود و اعلام شده است که اجازه تحویل هیچ مسکن مهری بدون زیرساخت را نمیدهیم.
وی ادامه داد: در زمینه افزایش قیمت مسکن مهر هم مجوزی داده نشده است، اما در زمینه امورات جانبی امکان افزایش قیمت به روز وجود دارد.
دولت به تعهداتش در مسکن مهر پاینبد استهوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: در مناطق زلزلهزده استان بنیاد مسکن هنوز تعهد اتمام ساخت پروژههای مسکن مهر را نپذیرفته است.
وی با بیان اینکه ساخت واتمام این پروژه باید به یکی از معاونان وزیر راه و شهرسازی واگذار شود، افزود: بنده اعتقاد دارم این پروژه در مناطق زلزلهزده استان کرمانشاه متولی مشخصی ندارد.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: باید تمهیدات لازم برای پرداخت تسهیلات بلاعوض ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان به این پروژه اندیشیده شود تا این پروژهها تا پایان سال به اتمام برسد.
وی با انتقاد از اینکه هنوز تکلیف پرداخت این تسهیلات بلاعوض مشخص نشده است، گفت: تا پایان سال تنها دو ماه برای مشخص شدن این قضیه فرصت باقی است.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  سیلی سپاه پاسداران ابهت پوشالی آمریکا را فروریخت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه